Menu

Singer 4411

Cechy produktu

  • Producent Singer 
  • Wyświetlacz elektroniczny nie 
  • Szycie wstecz tak 
  • Ilość ściegów 11 

Opis

dobór spomiędzy 11 ściegów W pakiecie ściegów mamy 11 wybranych i stanowczo przydatnych ściegów użytkowych. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Wynajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

progresywny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda Dzięki zaimplementowaniu nad wyraz postępowego chwytacza rotacyjnego skrupulatność i precyzja realizowanych ściegów jest nieszablonowa. Maszyna pracuje cicho i miękko.

ponadprzeciętnie wysoka kultura pracy! potężna, wytrzymała budowa Podzespoły i rama maszyny stworzone są ze stali. Wysoka, jakość wykonania! Półautomatyczne obszywanie dziurek Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez zapotrzebowania obracania materiału.

dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna. Automatyczny nawlekacz igły Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, wygodnie działający. Nad wyraz niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Oświetlenie diodami LED Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Nie rzuca ono cienia i jest niezwykle podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu! dostosowywany docisk stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki prosto będziemy szyć materiały cienkie i grube.

rozszerzamy docisk dla rodzaju jedwab, jersey i wtedy materiał jest staranniej przesuwany przez ząbki. Docisk stopki to cecha droższych modeli urządzeń! Szycie podwójną igłą Możemy użyć do szycia podwójną igłę o różnorodnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm.

Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Wolne ramię Dzięki wąskiemu ramieniu prosto naprawimy wąskie części odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy części odzieży dziecięcej. Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która zezwala na precyzyjne szycie w trudnych miejscach.

nad wyraz przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Obfita przestrzeń pod stopką pokaźna przestrzeń pod stopką, zezwala na szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo komfortowe. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału.

Łatwiej jest także szyć skórę czy dżins. Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą zamianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki.

Nastąpi automatyczny "zatrzask" i stopka jest gotowa do wykorzystywania. Komfortowy nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek. Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, by szyć innymi technikami.

istotnie przydatna przy haftowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Szycie wstecz Maszyna ma funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i wiążemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów prędki i łatwy dobór 11 ściegów przy pomocy jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy najszczególniej przydatne ściegi użytkowe Specjalny transporter materiału Specjalny, 7-punktowy mechanizm transportu materiału.

Dwa lata gwarancji Maszyna objęta jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania darmowo Wyposażenie charakterystyczne według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia najróżniejszych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko odszukacie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
Stanleyg321 - Wystawiona 7 lat temu
Jestem bardzo zadowolona z produktu.Maszyna do szycia Singer 4411 jest super.
Androny - Wystawiona 7 lat temu
Jeszcze nie zdążyłam dobrze wypróbować, ale jest solidnie skonstruowana i stanowi dobry kompromis cenowy między maszyną tanią i wielofunkcyjną (z przewagą ciężkich materiałów).
Renata - Wystawiona 7 lat temu
Produkt spełnia oczekiwania.
Allan29 - Wystawiona 7 lat temu
Sprawuje sie nieźle syje jak szalona, zaraz po zakupie moja skórzana kurtke pozszywałem do kupy, mocno szwy trzymaja maszyna jest lekka i mocna. Przyjemna w obsłudze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.