Menu

Singer 4432

Cechy produktu

  • Producent Singer 

Opis

wybór spomiędzy 32 ściegów W pakiecie ściegów mamy stanowczo przydatne ściegi użytkowe i dekoratywne. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

niezwykle przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do tworzyw rozciągliwych, czyli ściegów, które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać o użytkowaniu nici elastycznych do ściegów sprężystych.

wyjątkowe są także ściegi haftujące. pięknie wyglądają na materiale, lecz tak naprawdę widać to dopiero po wykonaniu. Nowoczesny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda Dzięki zastosowaniu bardzo progresywnego chwytacza rotacyjnego precyzyjność i precyzja wykonywanych ściegów jest nieszablonowa.

Maszyna pracuje cicho i miękko. Niebywale wysoka kultura pracy! konkretna, wytrzymała budowa Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka, jakość wykonania! samoczynne obszywanie dziurek Dziurka jest wykonywana automatycznie do wymiarów guzika.

Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest nadzwyczajny, a każda następna dziurka idealnie powtarzalna. Automatyczny nawlekacz igły Maszyna do szycia automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, wygodnie działający.

niezwykle niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary! Oświetlenie diodami LED Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Nie rzuca ono cienia i jest niezwykle podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

dostosowywany docisk stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube. Powiększamy docisk dla rodzaju jedwab, jersey i wtedy materiał jest staranniej przesuwany przez ząbki.

Docisk stopki to cecha droższych modeli urządzeń! Twarda walizka w wyposażeniu standardowym W wyposażeniu kanon dostajemy twardą walizkę, która genialnie zabezpiecza maszynę przed kurzem lub podczas transportu.

Szycie podwójną igłą Możemy zastosować do szycia podwójną igłę o różnorodnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Wolne ramię Dzięki wąskiemu ramieniu z łatwością naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która umożliwia precyzyjne szycie w nieprzystępnych miejscach. Wyjątkowo przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą. Znaczna przestrzeń pod stopką spora przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów.

Jest także bardzo komfortowe. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest również szyć skórę czy dżins. Zatrzaskowe mocowanie stopek zezwala na łatwą zamianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał.

Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi samoczynny "zatrzask" i stopka jest gotowa do korzystania. Wygodny nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek.

Nie musimy korzystać z nożyczek. Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, żeby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatna przy haftowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Szycie wstecz Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu.

Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i scalamy ścieg zabezpieczając go przed pruciem. Proste wybieranie ściegów szybki i łatwy dobór 32 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru.

Do dyspozycji mamy najbardziej przydatne ściegi użytkowe Specjalny transporter materiału Specjalny, 7-punktowy mechanizm transportu materiału. Dwa lata gwarancji Maszyna objęta jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Oznacza to, iż odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania gratisowo Wyposażenie standardowe według instrukcji. Zapraszamy do zakupu igieł do szycia zróżnicowanych tworzyw, dodatkowych szpulek, a także stopek do maszyny.

Wszystko wyszukacie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.