Menu

Dziecięcy materac piankowy Hevea Duo Activia 60x120

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm
  • Rodzaj piankowy 

Opis

Dwuwarstwowy, piankowy materac dziecięcy Hevea Duo Activia 60x120.

Wkład z dwuwarstwowej, pianki ACTIVIA. Płyta wysokoelastyczna 4 cm + płyta wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 4 cm, 1 strefa twardości. Poszczególne warstwy energicznie włączają się w tworzenie podparcia dla kręgosłupa wraz ze wzrostem dziecka.

Pikowany pokrowiec materaca uszyty został z dzianiny Medica albo Aegis Natural Care.

AEGIS NATURAL CARE – to jedna z najistotniej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje postępowe rozwiązania innowacyjnej technice medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną, a także antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona poprzez cały okres żywotności tej powierzchni.

wykorzystanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Artykuł stworzony w technice Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazdny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Tkanina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, niepodatna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać w temp. Do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex standard 100. Skład: bawełna 30%/poliester 70%, apretura AEGIS

Wszystkie użyte materiały mają atest EKO-TEX. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Materac w pełni antyalergiczny.

kompletna wysokość materaca ok. 10cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.