Menu

MATERAC KIESZENIOWY HEVEA JUNIOR BOX VISCO 180x80

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 80 x 180 cm
  • Rodzaj kieszeniowy 

Opis

MATERAC KIESZENIOWY HEVEA JUNIOR BOX VISCO
wygodny i elastyczny materac kieszeniowy produkowany dla dzieci po drugim roku życia. Wyprodukowany jest na bazie sprężyn kieszeniowych, obustronnie obłożony przekładką z pianki wysoko-sprężystej oraz jednostronnie pianka termoelastyczna, zastosowana bez zastosowania kleju. Materac jest dwustronny i antyalergiczny.
Sprężyny kieszeniowe zastosowane w materacu są najwyższej jakości, lekkie i innowacyjne, każda sprężyna zapakowana w odrębną kieszonkę z wytrzymałej i oddychającej dzianiny, Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Sprężyny wykończone są ramką stalową. Formatki sprężynowe kieszeniowe mają 260 sprężyn/m2, dzięki 3 strefom twardości wyśmienite podparcie dla kręgosłupa dziecka.
Kieszenie zapewniają punktową sprężystość całego materaca, co nadaje mu atrybuty rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając adekwatne podparcie w miejscu nacisku. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko elastycznej o sporej gęstości i grubości 2 cm. Wykorzystanie obustronne warstw wysokiej jakości pianek elastycznych, zwiększa powierzchnię podparcia ciała użytkownika, dzięki temu ciężar rozkłada się równomiernie na każdej ze stref twardości. Wydłuża to realny czas wykorzystywania artykułu zapewniając jednocześnie odpowiednią wymianę powietrza we wnętrzu całego materaca.
Pianka termoelastyczna Visco zatrzymuje ciepło we wnętrzu materaca i dopasowuje się do kształtu ciała dziecka. Strona z pamięcią VISCO zalecana dla dzieci starszych i ze wyróznioniami ortopedycznymi.
Materac przystępny jest w dwóch pokrowcach do wyboru (górne menu) - szczegółowe informacje o pokrowcach kliknij tutaj:
1. Aegis Natural Care (Bawełna),
2. Aloe Green Power (Wiskoza+Aloe),
Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Pokrowiec można luźno zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron). Zaleca się finezyjne pranie w temp. 60C. Dzianikna pokrowca posiada certyyfikat: EKO-TEX kanon 100 i Bezpieczny dla dziecka.
wykorzystanie: łóżka i tapczany dziecięce, waga użytkownika do 70 kg.
UWAGI: materac przeciętnie-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Brak możliwości wykonania wymiarów nietypowych. Zalecany stelaż rozciągliwy, bez regulacji zagłówka i podnóżka albo szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace z serii Junior Box nie są sugerowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w przypadku barierki niższej niż 40cm.
GWARANCJA: 2 lata na towar
GRUPA WIEKOWA: powyżej 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: ok. 22 cm
CZAS REALIZACJI: ok. 14 dni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.