Menu

MATERAC LATEKSOWY HEVEA BABY 120x60 + Poduszka Gwiazdka GRATIS! Lateks z certyfikatem Euro-Latex i Atestem Higienicznym PZH!

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

Dwustronny, oddychający, kompletnie antyalergiczny materac asygnowany do użytkowania poprzez dzieci od pierwszych dni życia. Pianka lateksowa jest naturalnym produktem pochodzącym z soków drzew kauczukowych dzięki czemu zapewnia zdrowy i wygodny sen.

Wkład materaca to jednolity perforowany 8 cm blok lateksowy, który dzięki zaimplementowaniu unikalnych systemów pionowych kanalików wentylacyjnych zapewnia równocześnie perfekcyjne podparcie dla kręgosłupa, jak na dodatek odpowiednią cyrkulację powietrza co czyni środowisko wolne od pleśni i roztoczy.
Materace lateksowe dzięki swojej elastyczności nadzwyczajnie dopasowują się do kształtu ciała, a także pozycji jaką dziecko przyjmuje w trakcie snu co wspomaga poprawny rozwój fizyczny dziecka.
Materac dostępny w 3 pokrowcach do wyboru: Aegis Natual Care, Medica, Aloe Green Power
zobacz szczegółowe dane o pokrowcach - >
GWARANCJA: 2 lata na pokrowiec, 5 lat na wkład materaca
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: ok. 9 cm
WAGA DZIECKA: do ok. 40 kg.
Materace lateksowe Hevea Baby mają:
Atest Higieniczny Polskiego Zakładu Higieny w Warszawie
Atest Eco kanon Euro Latex
Atest Eko Tex standard 100
Atest Bezpieczny dla dziecka
certyfikat Wyrobu Medycznego kl. I

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.