Menu

Materac lateksowy Hevea Baby 120x60 Medica Szara

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

Nadmierna potliwość oraz występowanie tzw. Potówek to problem, z którym spotyka się przynajmniej jeden raz w życiu każdy rodzic. Nieprzewiewny, zatrzymujący wilgoć materac to jeden z głównych czynników usposabiających do tego typu dolegliwości.

Materac lateksowy Hevea Baby to Wyrób Medyczny kl.I przeznaczony dla dzieci i niemowląt o masie ciała nieprzekraczającej 40 kg (bez względu na wiek). Artykuł ten wykonany jest z perforowanej płyty lateksowej (o niepokaźnej zawartości naturalnej żywicy 20 %). Zewnętrzny materac dołączony do materaca, wytwarzany jest z dzianiny Aegis Natural Care. Produkcja z użyciem technice Aegis Microbe Shield zapewnia antyalergiczność i prozdrowotność. Materiał ten nie tylko jest bezzapachowy,również odporny na wielokrotne pranie i czyszczenie. Ponadto istnieje możliwość zakupu pokrowca Medica albo Aloe Vera (za odpowiednią dopłatą). Pokrowce te różnicuje skład.

wykorzystywany w procesie produkcji lateks dokument Euro-Latex, a także Atest Higieniczny PZH. Materace wielokrotnie poddawane były szczegółowym analizom, których wnioski jednoznacznie wskazały na zmniejszoną liczba potówek (zwykłych i czerwonych) u dzieci korzystających z materacy Hevea Baby. Materace z tej kolekcji przeznaczone są do łóżeczek rodzaju szczebelkowego. Marka rekomenduje zmianę strony użytkowanej co kilka miesięcy. Istnieje możliwość wykonania nietypowego rozmiaru materaca.

zastosowanie: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy. Możliwość wykonania wymiarów nietypowych.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmodyfikowanej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. Oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. Oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. W sprawie wymagań stanowczych, a także procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. Nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. W sprawie wymagań znaczących, a także procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.