Menu

MATERAC LATEKSOWY HEVEA JUNIOR 200x100 + poduszka 40/60 GRATIS! Darmowy zwrot do 30 dni

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 100 x 200 cm
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

sprawdź CO ZYSKUJESZ nabywając TEN MATERAC! - OPIS PROMOCJI

Dwustronny, antyalergiczny, trwały i zdrowy materac lateksowy dla dzieci pow. 2 roku życia do wagi maksymalnej 80 kg. Jest to materac średnio-twardy z 3 strefami twardości, które wyśmienite podparcie kręgosłupa dziecka. Materac jest wyrobem medycznym kl. I
tkanina pokrowca posiada dokument Eko Tex kanon 100
Lateks dokument Euro-Latex
Wyrób oznakowany znakiem CE
10 letnia gwarancja na wkład materaca, 2 letnia na pokrowiec

BUDOWA: Płyta z pianki lateksowej perforowanej 3 strefowej - grubości 9 cm (dla wymiaru 160/70) i 10 cm (dla pozostałych wymiarów). Waga materaca 8 kg (160/70 cm)- 12 kg (200/140). Wysokość z pokrowcem 10-11 cm. Trwały i komfortowy materac w którym zaimplementowano unikalne kanaliki wentylacyjne zapewniające nadzwyczajną wentylację powietrza, co uniemożliwia poceniu się dziecka i czyni środowisko wolne od pleśni, grzybów i roztoczy.
Antyalergiczne środowisko stworzone przez lateks, a także w całości antyalergiczne materiały użyte do produkcji pokrowców stawia materace lateksowe Hevea JUNIOR na czołowym miejscu materacy dedykowanych dla alergików, astmatyków i dzieci cierpiących na schorzenia związane z obecnością alergenów.

Materac dostępny w pokrowcu do wyboru: Aegis lub Medica szara - sprawdź opis pokrowców

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.