Menu

MATERAC Z LATEKSEM HEVEA BABY ECO LATEKS 120x60 + Poduszka Gwiazdka GRATIS!

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 60 x 120 cm

Opis


MATERAC Z LATEKSEM HEVEA BABY ECO LATEKS
Materac piankowo lateksowy polecany dla niemowląt od pierwszych chwil życia. Zbudowany z dwóch uzupełniających się pianek: wysokoelastycznej HR o podwyższonej gęstości i sztywności, a także pianki lateksowej BLUE OCEAN. Każda z użytych pianek posiada otwory wentylacyjne dla lepszego obiegu powietrza. Zewnętrzny pokrowiec, miękki i jedwabisty w dotyku zapewni komfortowy i zdrowy sen.
dane dopełniające: BUDOWA: Materac o twardości adekwatnie przypasowanej dla znikomych użytkowników. Jedna strona (twarda pianka) zalecana jest zaraz po urodzeniu dziecka, druga średnio twarda od ok. 6 miesiąca życia. Zastosowane w materacu pianki z otworami wentylacyjnymi pozwalają na swobodny przepływ powietrza, dzięki temu produkt wyjątkowo dobrze oddycha. Wkład stanowią dwie formatki: płyta z wysokoelastycznej pianki o wysokości 5 cm, a także 3 cm płyta progresywnego lateksu BLUE OCEAN. Pianki posiadają otwory cyrkulacyjne dla ulepszonego obiegu powietrza we wnętrzu materaca. Artykuł antyalergiczny - dla bezpieczeństwa i zdrowia dzieci, nie użyto kleju. Dzięki takiemu rozwiązaniu można luźno obracać formatki na zróżnicowane strony. Materac ma do wyboru genialnej jakości, o dużej gramaturze 320g, pokrowce z dzianin: NATURAL: bawełna (50%), lekkie włókna poliestrowe (36%) oraz lycra (14%) i Bamboo: na bazie przędzy bambusowej (31%) oraz lekkich włókien poliestrowych (69%). Dla zachowania maksymalnie płaskiej powierzchni spania, dzianiny w materacu nie są pikowane. Posiadają atrybuty antyalergiczne, są bezzapachowe i miękkie w chwycie. W dodatku, z uwagi na gęstość splotu są wytrzymałe na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowce można prać w temp. Do 60 st.C. Atest Eko-Tex standard 100. Waga materaca: ok. 4 kg (120/60 cm) - ok. 5kg (140/70).
użycie: Oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 40 kg,
UWAGI: Materac posiada dwie strony użytkowe (piankową i lateksową), stopień twardości - H3/H2 (twardy, przeciętnie twardy). Kompozycja zezwala na luźne obracanie pianek, bez zastosowania kleju!
GWARANCJA: 2 lata
GRUPA WIEKOWA: 0+
TWARDOŚĆ: H2/H3 (średnio twardy/twardy)
WYSOKOŚĆ: 9 cm
Do wyboru 2 typy pokrowców: (górne menu) Natural, Bamboo
przejrzyj szczegółowe dane o pokrowcach >
Dzianiny z atestem:
EKOTEX standard 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych - zapytaj o detale: biuro@krainamateracy.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.