Menu

HILDING BREAKDANCE - materac piankowy, Rozmiar - 90x200 WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj piankowy 

Opis

Materac Hilding Breakdance to materac, który stworzyliśmy z myślą o maksymalnym komforcie nastolatków w wieku szkolnym. Zrównoważony wkład skonstruowaliśmy z dwóch wysoce rozciągliwych i przewiewnych pianek Flexifoam, które cechują się nieco inną twardością. Dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku mocniejsze i nieco twardsze wsparcie, wystarczy odwrócić materac na drugą stronę. Adekwatne cięcie i profilowanie pianek zapewnia bardzo korzystną wentylację, co wpływa pozytywnie na trwałość i zachowanie wszystkich cech użytkowych materaca.

Pokrowiec z młodzieżowym wzorem stworzony z wysokiej jakości materiału o podwyższonej odporności na ścieranie znakomicie komponuje się z sypialnią każdego nastolatka. Breakdance zagwarantuje relaks i wydajny odpoczynek po dniu pełnym wrażeń. Poranny budzik nie będzie już problemem.

dane techniczne

  • Wkład: dwie profilowane wkładki Flexifoam o wys. 8 cm i rozmaitych twardościach
  • Pokrowiec: Teenage
  • Wysokość: ok. 18 cm"

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
elma - Wystawiona 3 miesiące temu
jak moja nastolatka zobaczyła pokrowiec to poszukiwania materaca się zakończyły, na szczęście materac okazał się równie wygodny co ciekawy wizualnie,
Asia - Wystawiona 2 miesiące temu
Długo szukaliśmy materaca który spełnił by wymogi (głównie wizualne) syna i jednocześnie był by wygodny i odpowiedniej jakości. Dopiero ten materac z pokrowcem w wersji z rowerami zaspokoił estetycznie syna a nas jakościowo - w wieku gdy dziecko jeszcze roście ważne jest by dziecko spało na materacu dopasowanym, gdyż zły materac może się odbić na jego zdrowi i rozwoju fizycznym w przyszłości
Kamil - Wystawiona 2 tygodnie temu
po prostu super materac

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.