Menu

HILDING FANDANGO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 100x200, Pokrowiec - Medicott WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 100 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Materac Hilding Fandango to uniwersalny materac proponujący świetne wsparcie i podwyższoną twardość przy jednoczesnym zachowaniu adekwatnej rozciągliwości. Polecamy go osobom o pokaźniejszej wadze oraz wszystkim preferującym sen na nieco twardszym podłożu.

Konstrukcję wkładu oparliśmy na sprężynie kieszeniowej, która gwarantuje idealną sprężystość punktową i formuje 7 rozmaitych stref twardości. Dzięki nim materac dostosowuje się prosto do anatomicznej budowy Twojego ciała – kręgosłup zyskuje stosowne wsparcie, a mięśnie odpoczywają i regenerują się. Podwyższoną twardość zawdzięczamy warstwie filcu oraz kokosu, którego włókna łączy w środku lateks. Takie rozwiązanie pozwala zachować szczególnie dobrą rozciągliwość i sprężystość.

Materac ubraliśmy w pralny, antyalergiczny pokrowiec Medicott tworzony z impregnowanej tkaniny hamującej rozwój i gromadzenie się pleśni.

informacje technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie warstwa kokosu, jednostronnie warstwa filcu
  • Pokrowiec: Medicott
  • Wysokość: ok. 19,5 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.