Menu

HILDING FLAMENCO - materac multipocket, sprężynowy, Twardość - średni, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Velvet NAJLEPSZA CENA, DARMOWA DOSTAWA

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 160 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Konstrukcję materaca Flamenco oparliśmy na prekursorskich sprężynach Multipocket. W porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się wyraźną cechą: dzięki mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia.

Zastosowaliśmy sprężyny o różnej twardości i w wyniku czego stworzyliśmy 7 przeróżnych stref dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

dodatkowo po jednej stronie materaca umieściliśmy profilowaną płytę lateksową, a po stronie przeciwnej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od Twojego wyboru obie strony podnoszą elastyczność i sprężystość. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza, co sprawia, iż materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki czemu łatwiej przypasować materac do jednostkowych potrzeb.

informacje technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
  • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.