Menu

HILDING FLAMENCO - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Tencel WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 80 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Konstrukcję materaca Flamenco oparliśmy na najnowocześniejszych sprężynach Multipocket. W porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się widoczną cechą: dzięki mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia.

Zastosowaliśmy sprężyny o najróżniejszej twardości i w konsekwencji stworzyliśmy 7 przeróżnych stref dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

w dodatku po jednej stronie materaca umieściliśmy profilowaną płytę lateksową, a po stronie przeciwnej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od Twojego wyboru obie strony podnoszą elastyczność i elastyczność. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza, co powoduje, że materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki czemu łatwiej przypasować materac do indywidualnych potrzeb.

informacje techniczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
tamara - Wystawiona 3 miesiące temu
jestem zadowolona z wyboru, wygodny i pożądny materac
Majka - Wystawiona 2 tygodnie temu
Wygodny, te siedem stref daje naprawdę radę, śpi mi się super

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.