Menu

HILDING FLAMENCO - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 90x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Konstrukcję materaca Flamenco oparliśmy na pionierskich sprężynach Multipocket. W porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się istotną cechą: dzięki mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia.

Zastosowaliśmy sprężyny o przeróżnej twardości i w wyniku czego stworzyliśmy 7 najróżniejszych stref dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

dodatkowo po jednej stronie materaca umieściliśmy profilowaną płytę lateksową, a po stronie przeciwnej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od Twojego wyboru obie strony podnoszą elastyczność i rozciągliwość. Struktura lateksu i pianki upraszcza swobodną cyrkulację powietrza, co powoduje, że materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki czemu łatwiej przystosować materac do indywidualnych potrzeb.

informacje technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Wiki - Wystawiona 2 tygodnie temu
wygodny dobra jakość jestem na tak

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.