Menu

HILDING PASODOBLE - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 160 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Materac Hilding Pasodoble to model, który polecamy osobom o obszerniejszej wadze lub preferującym nieco twardsze podłoże snu. Jego kompozycja zagwarantuje konkretne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu umieściliśmy warstwę maty kokosowej, która unosi twardość, zachowując jednocześnie elastyczność i elastyczność. Po drugiej stronie zastosowaliśmy naturalne włókno z agawy – Sizal, które stabilizuje twardość materaca.

Obie warstwy charakteryzują się znakomitą przewiewnością, dzięki temu wkład oddycha i zachowuje higienę. Bezpośrednio pod pokrowcem położyliśmy po obu stronach piankę Flexifoam zapewniającą dodatkową elastyczność oraz optymalną miękkość.

tkanina pokrowca stworzona z naturalnych włókien jest 30% bardziej wytrzymała w praniu od innych tkanin, a taśma 3D polepsza wentylację wkładu.

Materac Pasodoble uzyskał status artykułu medycznego wspaniale sprawdzając się w profilaktyce wad postawy. Pasodoble to materac o właściwościach korekcyjnych.

zagwarantuje mocne wsparcie i zrównoważone podłoże snu niezależnie od ciężaru ciała.

dane technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Zdzisiek - Wystawiona 2 miesiące temu
Porządny, dobrze wykonany materac, dobrze mi się na nim śpi

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.