Menu

HILDING PASODOBLE - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 80 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Materac Hilding Pasodoble to model, który polecamy osobom o większej wadze lub preferującym nieco twardsze podłoże snu. Jego kompozycja zagwarantuje potężne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu umieściliśmy warstwę maty kokosowej, która wznosi twardość, zachowując jednocześnie rozciągliwość i elastyczność. Po drugiej stronie zastosowaliśmy naturalne włókno z agawy – Sizal, które stabilizuje twardość materaca.

Obie warstwy znamionują się perfekcyjną przewiewnością, dzięki temu wkład oddycha i zachowuje higienę. Bezpośrednio pod pokrowcem położyliśmy po obu stronach piankę Flexifoam gwarantującą uzupełniającą elastyczność oraz trafną miękkość.

tkanina pokrowca produkowana z naturalnych włókien jest 30% bardziej wytrzymała w praniu od innych tkanin, a taśma 3D ulepsza wentylację wkładu.

Materac Pasodoble uzyskał status artykułu medycznego wyśmienicie sprawdzając się w profilaktyce wad postawy. Pasodoble to materac o właściwościach korekcyjnych.

gwarantuje solidne wsparcie i jednostajne podłoże snu niezależnie od ciężaru ciała.

dane technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Julus - Wystawiona 2 tygodnie temu
wygodny dobrej jakości przyjemny w dotyku

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.