Menu

HILDING PASODOBLE - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 90x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Materac Hilding Pasodoble to model, który polecamy osobom o pokaźniejszej wadze lub preferującym nieco twardsze podłoże snu. Jego kompozycja zapewnia potężne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu umieściliśmy warstwę maty kokosowej, która podwyższa twardość, zachowując jednocześnie elastyczność i sprężystość. Po drugiej stronie zastosowaliśmy naturalne włókno z agawy – Sizal, które stabilizuje twardość materaca.

Obie warstwy znamionują się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu wkład oddycha i zachowuje higienę. Bezpośrednio pod pokrowcem położyliśmy po obu stronach piankę Flexifoam gwarantującą uzupełniającą elastyczność i trafną miękkość.

dzianina pokrowca wytwarzana z naturalnych włókien jest 30% bardziej wytrzymała w praniu od innych dzianin, a taśma 3D poprawia wentylację wkładu.

Materac Pasodoble uzyskał status towaru medycznego genialnie sprawdzając się w profilaktyce wad postawy. Pasodoble to materac o właściwościach korekcyjnych.

zapewnia konkretne wsparcie i zrównoważone podłoże snu niezależnie od ciężaru ciała.

dane technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.