Menu

HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 100x200, Pokrowiec - Tencel WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 100 x 200 cm
  • Rodzaj piankowy 

Opis

Rock&Roll to materac, który zwraca uwagę innowacyjnym połączeniem dwóch wysokoelastycznych pianek układających się w ciekawy wzór fal, a także dwoma oryginalnymi kolorami wkładu. Dzięki nim zyskujesz pewność, że wybrałeś model różniący się z obu stron stopniem twardości. Takie rozwiązanie pozwala przystosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji.

trafne profilowanie obu pianek pozwoliło stworzyć 7 różnych stref dających stosowne wsparcie każdej partii ciała, a otwartokomórkowa struktura gwarantuje świetną przewiewność i wentylację wkładu. Ma to pozytywny wpływ na utrzymanie czystości oraz żywotność materaca.

oferujemy dwa estetyczne pokrowce wyposażone w wygodne uchwyty, dzięki którym odwrócisz lub przeniesiesz materac bez najmniejszego trudu. Rock&Roll to materac zapewniający niezwykłą rozciągliwość, efektywny wypoczynek i zdrowy, wygodny sen.

informacje technologiczne

  • Wkład: dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR, jedna bardziej twarda (kolor biały), druga bardziej miękka (kolor zielony)
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.