Menu

HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 140x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 140 x 200 cm
  • Rodzaj piankowy 

Opis

Rock&Roll to materac, który zwraca uwagę innowacyjnym połączeniem dwóch wysokoelastycznych pianek układających się w intrygujący wzór fal i dwoma oryginalnymi kolorami wkładu. Dzięki nim zyskujesz pewność, że wybrałeś model różniący się z obu stron poziomym twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji.

adekwatne profilowanie obu pianek pozwoliło stworzyć 7 różnorodnych stref dających adekwatne wsparcie każdej partii ciała, a otwartokomórkowa struktura zagwarantuje doskonałą przewiewność i wentylację wkładu. Ma to pozytywny wpływ na utrzymanie czystości oraz żywotność materaca.

oferujemy dwa estetyczne pokrowce zaopatrzone w wygodne uchwyty, dzięki którym odwrócisz lub przeniesiesz materac bez najmniejszego trudu. Rock&Roll to materac gwarantujący niezwykłą rozciągliwość, produktywny wypoczynek i zdrowy, komfortowy sen.

informacje techniczne

  • Wkład: dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR, jedna bardziej twarda (kolor biały), druga bardziej miękka (kolor zielony)
  • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
  • Wysokość:
    ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Mieszko - Wystawiona miesiąc temu
Bardzo wygodny,wytrzymały, odpowiednio twardy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.