Menu

HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 80 x 200 cm
  • Rodzaj piankowy 

Opis

Rock&Roll to materac, który zwraca uwagę progresywnym połączeniem dwóch wysokoelastycznych pianek układających się w zagadkowy wzór fal, a także dwoma oryginalnymi kolorami wkładu. Dzięki nim zyskujesz pewność, że wybrałeś model różniący się z obu stron stopniem twardości. Takie rozwiązanie pozwala przystosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji.

odpowiednie profilowanie obu pianek pozwoliło stworzyć 7 rozmaitych stref dających optymalne wsparcie każdej partii ciała, a otwartokomórkowa struktura zapewnia genialną przewiewność i wentylację wkładu. Ma to pozytywny wpływ na utrzymanie czystości, a także żywotność materaca.

proponujemy dwa estetyczne pokrowce wyposażone w wygodne uchwyty, dzięki którym odwrócisz albo przeniesiesz materac bez najmniejszego trudu. Rock&Roll to materac gwarantujący niezwykłą elastyczność, sprawny wypoczynek i zdrowy, wygodny sen.

informacje technologiczne

  • Wkład: dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR, jedna bardziej twarda (kolor biały), druga bardziej miękka (kolor zielony)
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Kaks - Wystawiona 2 miesiące temu
na dwóch stronach są rózne twardości. Sam materac wygodny
JanKow - Wystawiona miesiąc temu
Najlepszy materac jaki do tej pory miałem, polecam!!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.