Menu

HILDING RUMBA - materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 90x200, Pokrowiec - Medicott Velur WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj termoelastyczny, piankowy 

Opis

Wybierając materac Hilding Rumba zyskujesz wymierne korzyści: termoelastyczna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do Twojej pozycji na materacu, co zniża napięcie mięśni i zagwarantuje świetne wsparcie od głowy aż do nóg.

zasadnicza część wkładu – wysokoelastyczna pianka Velvet Touch eksponuje się unikatową sprężystością, miękkością w dotyku oraz optymalną twardością. Dzięki trafnemu profilowaniu pianki stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości, które dobre, strefowe podparcie całego kręgosłupa. Specjalne nacięcia tworzą kanały wentylacyjne, które świetną wentylację wkładu.

Pralny pokrowiec z dzianiny Medicott Velur pomaga zachować nieprzeciętną higienę – neutralizuje nieprzyjemne aromaty i hamuje wydajnie rozwój grzybów i pleśni.

Rumba to materac o właściwościach przeciwodleżynowych. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status artykułu medycznego. Dzięki tym właściwościom Rumba to bezpieczny i komfortowy materac adekwatny nawet dla najbardziej wybrednego odbiorcy.

dane technologiczne

  • Wkład: profilowana pianka wysokoelastyczna Velvet Touch o wys. 12,5 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 7 cm
  • Pokrowiec: Medicott Velur lub Elips
  • Wysokość: ok. 22 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.