Menu

HILDING SALSA - materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 160 x 200 cm
  • Rodzaj termoelastyczny, piankowy 

Opis

Materac Hilding Salsa został zbudowany na bazie wysoce plastycznej pianki Flexifoam, dzięki której osiąga adekwatną sztywność. Równocześnie, poprzez odpowiednie profilowanie pianki, stworzyliśmy 7 najróżniejszych stref twardości, które wspaniałą podstawę dla kręgosłupa i optymalne rozłożenie punktów nacisku na materac. Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują nadzwyczajne wsparcie, a wszystkie mięśnie regenerują się szybciej.

Specjalne nacięcia pianki tworzą kanały wentylacyjne, które odprowadzają wilgoć z materaca. Wierzchnia warstwa zbudowana z termoelastycznej pianki Visco reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do pozycji na materacu, rozszerzając komfort snu i wypoczynku.

tkanina pokrowca posiada probiotyki hamujące rozwój grzybów i pleśni, a taśma 3D ulepsza wentylację. Dzięki swym właściwościom Salsa sprawdza się nadzwyczajnie jako materac przeciwodleżynowy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status towaru medycznego. Wybierając materac Salsa masz więc pewność, iż decydujesz się na zdrowy sen, który w duży sposób wpływa na jakość Twojego życia i zdrowie.

Pokrowiec Tencel - Naturalny, antyalergiczny pokrowiec, tworzony z innowacyjnych włókien wiskozowych. Genialnie kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób uniemożliwiają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. Do 60oC.

Pokrowiec Velvet - szczególnie miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex przez wykorzystanie naturalnych probiotyków, zagwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz, a także astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. Do 60oC.

dane technologiczne

  • Wkład: profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 4,6 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.