Menu

HILDING ZUMBA - materac piankowy, Pokrowiec - Diamond, Rozmiar - 180x200 WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Hilding 
  • Wymiary 180 x 200 cm
  • Rodzaj piankowy 

Opis

Zumba to materac, w którym wykorzystaliśmy unikatowe cechy innowacyjnego włókna Labirynth. To stanowczo elastyczne, syntetyczne włókno zapewnia znakomite podparcie ciała, a jego struktura zagwarantuje swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki czemu wkład materaca jest napowietrzany poprzez cały okres używania. Uniemożliwia to rozwojowi szkodliwych bakterii oraz wilgoci, na której może pojawić się pleśń.

Wysokoelastyczną piankę wyprofilowaliśmy tak,generujeła 7 różnych stref twardości, które zapewnią znakomite wsparcie i szybką regenerację wszelkich mięśni.

proponujemy dwa wyróżniające się wzorem i prozdrowotnymi właściwościami pokrowce. Tkanina nasączona olejkiem arganowym z dodatkiem masła shea oraz witaminy E wpływa korzystnie na nawilżenie, poczucie świeżości, a także wzmocnienie naskórka.

Materac Zumba pozostał zaprojektowany tak, żeby wspierać nasze zdrowie. Ma status produktu medycznego, dobrze wpływając na przeciwdziałanie powstawania odleżyn. Wybierając materac Zumba uzyskujesz medyczną „gwarancję" na zdrowy, spokojny sen i możesz radować się udoskonalonym samopoczuciem każdego dnia.

dane technologiczne

  • Wkład: dwie warstwy pianki wysokoelastycznej HR o wys. 11 i 7 cm, dwie warstwy włókna Labirynth o wys. 3 cm każda
  • Pokrowiec: Motive albo Diamond
  • Wysokość:
    ok. 25 cm (przy wyborze pokrowca Motive)
    ok. 28 cm (przy wyborze pokrowca Diamond)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.