Menu

Materac Akra Trawa 105x145 cm Morska twardy jednostronny

Cechy produktu

  • Producent Godre.pl 
  • Wymiary 105 x 145 cm

Opis

Materac jest jednostronny - jedna strona materaca nadają się do spania
Materac jest twardy
Do wyboru 7 rodzai pokrowców - 1 niepikowany, 6 pikowanych
Materac można używać w łóżkach z regulowanym stelażem
Materac jest hypoalergiczny - zminimalizowane jest ryzyku wystąpienia alergii i uczuleń
Sprężyny bonellowe charakteryzują się sprężystością powierzchniową i trwałością. Zbudowane z wysokiej jakości drutu.
Pianka HR - zbudowana z szerokiej ilości pęcherzyków, zagwarantuje genialne dobranie do ciała, nad wyraz prawidłowy komfort snu i zapewnia doskonałą wentylację materaca
Trawa morska - materac z dodatkiem trawy morskiej wspaniale sprawdzi się dla alergików.
Pianka T25 - pianka poliuretanowa otacza materac po bokach. Ma ograniczoną niepodatność na wygniatanie
Pianka wysokoelastyczna HR o gęstości 35kg/m3 - pianka ta zbudowana jest z obszernej ilości pęcherzyków, zapewnia genialne dostosowanie do ciała, nad wyraz dobry komfort snu i zapewnia świetną wentylację materaca. Powiększona gęstość pianki HR wydłuża bezdyskusyjnie trwałość materaca w kontraście do zwykłej pianki poliuretanowej T25. Używana w naszych materacach bonellowych i kieszeniowych bezpośrednio nad i/albo pod filcem, a w materacach piankowych stanowiąca większość materaca.

Sprężyny bonellowe - sprężyny te cechuje sprężystość progresywna to znaczy, iż im pokaźniejszy jest wywierany nacisk na materac tym tym opór powierzchni sprężyn się powiększa. Z kolei jeśli zniżamy nacisk maleje również opór sprężyn. Materace bonellowe są niezwykle uniwersalne i elastyczne. Taki materace będzie prawidłowym wyborem dla osób ceniących sobie prawidłową cenę w stosunku do jego wygody i uniwersalności.

Trawa morska - bardzo sugerowana jest osobom ze skłonnościami do alergii. Standardowy zapach trawy morskiej ma zdrowotny wpływ na oczyszczanie dróg oddechowych, ze względu na zawartość jodu. Trawa morska stosowana jest w materacach po stronie twardej w celu utwardzenia powierzchni. Bezkompromisowiec ten uniemożliwia poceniu się. Materace ze stroną twardą będą optymalne dla osób, których waga - przynajmniej jednej osoby przekracza 100kg.

Pianka T25 - użytkowana w materacach bonellowych i kieszeniowych po bokach materaca, czyli na powierzchni, na której nie śpimy. Gęstość pianki to 25kg/m3 - najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny, pianka ma ograniczoną oporność na wygniatanie.

Filc, nazywany także przekładką tapicerską, oddziela sprężyny kieszeniowe albo bonellowe od pozostałych oraz wzmacnia trwałość materaca. Wykorzystanie adekwatnej jakości filcu powoduje, iż materaca nie można zrolować nie wywołując uszkodzeń zastosowanych sprężyn

Włókno klimatyzujące nazywane też owatą to ostatnia warstwa zaimplementowana w budowie materaca przed pokrowcem. W przypadku pokrowców niepikowanych połączona z materacem, w pokrowcach pikowanych owata jest przepikowana z pokrowcem, a tym samym do niego przytwierdzona. Jest to materiał, który ulepsza wentylację materaca i wzmacnia jego solidność.

Pokrowiec - każdy nasz pokrowiec posiada zamek w zarysie litery L (odsuwany jest jego krótszy i dłuższy bok)- nadaje się do ściągnięcia i prania. Po wypraniu zalecamy zakładać pokrowiec lekko wilgotny na materac - ułatwi to jego zakładanie.

Do wyboru jest 7 modeli pokrowców - wszystkie dane na temat oferowanych pokrowców można znaleźć w tym artykule: Jaki pokrowiec należy wybrać do materaca.

Ważne: pokrowiec może mieć przeróżne ułożenie napisów i znaków w zależności od jego wymiaru. Wzór pokrowca może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.