Menu

Materac do łóżka wodnego, Dual, 180x200x20cm, średnie tłumienie

Cechy produktu

  • Producent Beliani 
  • Wymiary 180 x 200 cm

Opis

Materac do łóżka wodnego, Dual, 180 x 200 x 20 cm, średnie tłumienie
Ten materac do łóżka wodnego w systemie Dual ma wymiary 180 x 200 x 20 cm. Materace w systemie Dual składają się z dwóch oddzielnych materacy. Ten system sprawdza się niezwykle wtedy, gdy z łóżka korzystają dwie osoby, ponieważ dzięki niemu, nie odczuwa się każdego ruchu partnera. Każdy z materacy ma te same możliwości stopniowania tłumienia. Wysokiej jakości materace i zawarta w pakiecie ścianka termalna pozwalają na jednostkową regulację temperatury każdego z materacy Powyższy model materaca ma średni stopień tłumienia. Ten stopień tłumienia zagwarantuje wysoki komfort leżenia połączony z miłym odczuciem falującej wody. Czas falowania wynosi 3-5 sek. Zdrowy sen dzięki idealnemu wygodni leżenia! detale: Kolor: Niebieski. Materiał: Winyl. Waga: 10 Montaż: Wymaga instalacji atrybuty towaru: Równomierne wsparcie całego ciała


szczegóły:

typ: Materac wodny
Kolor: Niebieski
Materiał: winyl
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Montaż: Wymaga instalacji
Kluczowe atrybuty: Równomierne wsparcie całego ciała
W ofercie: 1 x Materac wodny, 1 x Folia zabezpieczająca, 1 x Ścianka termalna
Wysokość: 20 cm
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 200 cm
Poziom redukcji fali: Średnie tłumienie
Waga: 10 kg
typ: Materac wodny
Ogólny kolor: Niebieski
Cień: Morski

dodatkowe informacje: Materace wodne są tworzone z wysokiej jakości winylu PREMIUM (0,6mm). Wszystkie materace z naszej oferty są przetestowane na obecność destrukcyjnych substancji zgodnie z europejską normą EN 71. Materace posiadają stożkowy zarys, a do wykonania spoiny posłużono się najnowocześniejszą metodą zgrzewania. Dodatkowo zgrzewy narożne materaca są w dodatku zabezpieczone. Wnętrze materacy zostało wytwarzane z wysokiej jakości flisowych wkładów, które nawet po wieloletnim wykorzystywaniu nie ulegają rozkładowi.

Instrukcja montażu:
https://pictureserver.net/article_35867_polish.pdf

CO oferujEMY:
- bezpłatna wysyłka i zwroty
- 365 dni prawa do zwrotu
- Aż do 70% taniej
- Płatność za pobraniem
- Płatność ratalna
- Ponad milion zadowolonych klientów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.