Menu

Materac do łóżka wodnego, Mono, 160x200x20cm, pełne tłumienie

Cechy produktu

  • Producent Beliani 
  • Wymiary 160 x 200 cm

Opis

Materac do łóżka wodnego, Mono, 160 x 200 x 20 cm, pełne tłumienie
Ten materac do łóżka wodnego w systemie Mono ma wymiary 160 x 200 x 20 cm. Materace w systemie Mono składają się z jednego, całego materaca. Ten system sprawdza się bardzo wtedy, gdy z łóżka korzysta jedna osoba bądź, gdy pragniemy leżeć w poprzek bez przeszkadzających szpar. Powyższy model materaca ma pełny stopień tłumienia. Ten stopień tłumienia w pierwszej kolejności przeznaczony jest dla osób z problemami ortopedycznymi, które pragną, aby ruch wody był prawie nieodczuwalny. Czas falowania: 1 sek. Zdrowy sen dzięki nieprzeciętnemu wygodni leżenia! szczegóły: Kolor: Niebieski. Materiał: Winyl. Waga: 8 Montaż: Wymaga instalacji właściwości towaru: Równomierne wsparcie całego ciała


detale:

typ: Materac wodny
Kolor: Niebieski
Materiał: winyl
Maksymalne obciążenie: 8 kg
Montaż: Wymaga instalacji
Kluczowe parametry: Równomierne wsparcie całego ciała
W ofercie: 1 x Materac wodny, 1 x Folia zabezpieczająca
Wysokość: 20 cm
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 200 cm
Poziom redukcji fali: Pełne tłumienie
Waga: 8 kg
typ: Materac wodny
Ogólny kolor: Niebieski
Cień: Morski

dopełniające informacje: Materace wodne są stworzone z wysokiej jakości winylu PREMIUM (0,6mm). Wszystkie materace z naszej oferty są przetestowane na obecność krzywdzących substancji zgodnie z europejską normą EN 71. Materace posiadają stożkowy kształt, a do wykonania spoiny posłużono się najnowocześniejszą metodą zgrzewania. Dodatkowo zgrzewy narożne materaca są ponadto zabezpieczone. Wnętrze materacy zostało wytworzone z wysokiej jakości flisowych wkładów, które choćby po wieloletnim stosowaniu nie ulegają rozkładowi.

Instrukcja konstrukcji:
https://pictureserver.net/article_35894_polish.pdf

CO proponujEMY:
- bezpłatna dostawa i zwroty
- 365 dni prawa do zwrotu
- Aż do 70% taniej
- Płatność za pobraniem
- Płatność ratalna
- Ponad milion zadowolonych klientów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.