Menu

Materac do łóżka wodnego, Mono, 180x200x20cm, średnie tłumienie

Cechy produktu

  • Producent Beliani 
  • Wymiary 180 x 200 cm

Opis

Materac do łóżka wodnego, Mono, 180 x 200 x 20 cm, potężne tłumienie
Ten materac do łóżka wodnego w systemie Mono ma rozmiary 180 x 200 x 20 cm. Materace w systemie Mono składają się z jednego, całego materaca. Ten system sprawdza się niezwykle wtedy, gdy z łóżka korzysta jedna osoba bądź, gdy pragniemy leżeć w poprzek bez przeszkadzających szpar. Powyższy model materaca mocny stopień tłumienia. Ten stopień tłumienia gwarantuje wysoki komfort leżenia połączony z istotnie osłabionym odczuciem falującej wody i mocniejszym podparciem. Czas falowania wynosi 1-3 sek. Zdrowy sen dzięki nadzwyczajnemu wygodni leżenia! detale: Kolor: Niebieski. Materiał: Winyl. Waga: 10 Montaż: Wymaga instalacji cechy towaru: Równomierne wsparcie całego ciała


szczegóły:

rodzaj: Materac wodny
Kolor: Niebieski
Materiał: winyl
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Montaż: Wymaga instalacji
Kluczowe atrybuty: Równomierne wsparcie całego ciała
W ofercie: 1 x Materac wodny, 1 x Folia zabezpieczająca
Wysokość: 20 cm
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 200 cm
Poziom redukcji fali: konkretne tłumienie
Waga: 10 kg
rodzaj: Materac wodny
Ogólny kolor: Niebieski
Cień: Morski

uzupełniające dane: Materace wodne są produkowane z wysokiej jakości winylu PREMIUM (0,6mm). Wszystkie materace z naszej oferty są przetestowane na występowanie szkodliwych substancji zgodnie z europejską normą EN 71. Materace posiadają stożkowy zarys, a do wykonania spoiny posłużono się najnowocześniejszą metodą zgrzewania. Dodatkowo zgrzewy narożne materaca są na dodatek zabezpieczone. Wnętrze materacy zostało produkowane z wysokiej jakości flisowych wkładów, które choćby po wieloletnim stosowaniu nie ulegają rozkładowi.

Instrukcja montażu:
https://pictureserver.net/article_43325_polish.pdf

CO proponujEMY:
- darmowa przesyłka i zwroty
- 365 dni prawa do zwrotu
- Aż do 70% taniej
- Płatność za pobraniem
- Płatność ratalna
- Ponad milion zadowolonych klientów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.