Menu

Materac do łóżka wodnego, Mono, 180x200x20cm, pełne tłumienie

Cechy produktu

  • Producent Beliani 
  • Wymiary 180 x 200 cm

Opis

Materac do łóżka wodnego, Mono, 180 x 200 x 20 cm, pełne tłumienie
Ten materac do łóżka wodnego w systemie Mono ma rozmiary 180 x 200 x 20 cm. Materace w systemie Mono składają się z jednego, całego materaca. Ten system sprawdza się istotnie wtedy, gdy z łóżka korzysta jedna osoba bądź, gdy pragniemy leżeć w poprzek bez przeszkadzających szpar. Powyższy model materaca posiada pełny stopień tłumienia. Ten stopień tłumienia w pierwszej kolejności dedykowany jest dla osób z problemami ortopedycznymi, które pragną, żeby ruch wody był prawie nieodczuwalny. Czas falowania: 1 sek. Zdrowy sen dzięki rewelacyjnemu komfortowi leżenia! detale: Kolor: Niebieski. Materiał: Winyl. Waga: 7 Montaż: Wymaga instalacji parametry artykułu: Równomierne wsparcie całego ciała


detale:

typ: Materac wodny
Kolor: Niebieski
Materiał: winyl
Maksymalne obciążenie: 7 kg
Montaż: Wymaga instalacji
Kluczowe cechy: Równomierne wsparcie całego ciała
W ofercie: 1 x Materac wodny, 1 x Folia zabezpieczająca
Wysokość: 20 cm
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 200 cm
Poziom redukcji fali: Pełne tłumienie
Waga: 7 kg
typ: Materac wodny
Ogólny kolor: Niebieski
Cień: Morski

dopełniające dane: Materace wodne są wykonane z wysokiej jakości winylu PREMIUM (0,6mm). Wszystkie materace z naszej oferty są przetestowane na obecność zgubnych substancji zgodnie z europejską normą EN 71. Materace mają stożkowy kształt, a do wykonania spoiny posłużono się najnowocześniejszą metodą zgrzewania. Ponadto zgrzewy narożne materaca są ponadto zabezpieczone. Wnętrze materacy zostało wytwarzane z wysokiej jakości flisowych wkładów, które nawet po wieloletnim stosowaniu nie ulegają rozkładowi.

Instrukcja konstrukcji:
https://pictureserver.net/article_35895_polish.pdf

CO proponujEMY:
- darmowa wysyłka i zwroty
- 365 dni prawa do zwrotu
- Aż do 70% taniej
- Płatność za pobraniem
- Płatność ratalna
- Ponad milion zadowolonych klientów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.