Menu

Materac Hilding Latino 120/200 Merced tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%

Cechy produktu

  • Producent Materace Hilding 
  • Wymiary 120 x 200 cm
  • Rodzaj lateksowy, piankowy, piankowo-lateksowy 

Opis

Materac Hilding Latino. Higiena snu, wytrzymałość i komfort to komponenty, na które zwróciliśmy szczególną uwagę przy doborze materiałów. Zależało nam na ascetyczncach umożliwiających luźną wymianę powietrza i ciepła, dlatego w konstrukcji wkładu wykorzystaliśmy płytę lateksową.

Lateks właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, co wpływa pozytywnie na higienę snu. Charakteryzuje się jeszcze podwyższoną opornością na odkształcenia, dzięki czemu Latino zapewnia wygodny wypoczynek. Niezwykła sprężystość lateksu powoduje dodatkowo, że masz wrażenie lekkiego „unoszenia" się nad powierzchnią materaca.

Dodatkowy komfort, a także adekwatną sztywność wkładu uzyskaliśmy dzięki warstwie progresywnej pianki Velvet Touch. Umieściliśmy ją pomiędzy płytami lateksu o najróżniejszej grubości i twardości, a jej profilowanie pomogło stworzyć 7 różnorodnych stref twardości, które wspierają genialnie każdy odcinek Twojego ciała.

dane techniczne

  • Wkład: rdzeń z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wys. 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie o wys. 10 cm, po drugiej o wys. 4,5 cm
  • Pokrowiec: Merced albo Elips
  • Wysokość materaca:
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced)
    ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.