Menu

Materac Hilding Latino 160/200 Merced tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%

Cechy produktu

  • Producent Materace Hilding 
  • Wymiary 160 x 200 cm
  • Rodzaj lateksowy, piankowy, piankowo-lateksowy 

Opis

Materac Hilding Latino. Higiena snu, wytrzymałość i komfort to części, na które zwróciliśmy szczególną uwagę przy doborze materiałów. Zależało nam na surowcach umożliwiających luźną zamianę powietrza i ciepła, dlatego w konstrukcji wkładu wykorzystaliśmy płytę lateksową.

Lateks parametry antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, co wpływa pozytywnie na higienę snu. Znamionuje się także podwyższoną opornością na odkształcenia, dzięki temu Latino zagwarantuje komfortowy wypoczynek. Niezwykła rozciągliwość lateksu sprawia ponadto, że masz wrażenie lekkiego „unoszenia" się nad powierzchnią materaca.

Dodatkowy komfort i optymalną sztywność wkładu uzyskaliśmy dzięki warstwie postępowej pianki Velvet Touch. Umieściliśmy ją pomiędzy płytami lateksu o przeróżnej grubości i twardości, a jej profilowanie pomogło stworzyć 7 różnych stref twardości, które wspierają genialnie każdy odcinek Twojego ciała.

dane techniczne

  • Wkład: rdzeń z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wys. 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie o wys. 10 cm, po drugiej o wys. 4,5 cm
  • Pokrowiec: Merced albo Elips
  • Wysokość materaca:
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced)
    ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.