Menu

Materac Hilding Latino Hilding 80/200 Merced Za drogo? Negocjuj cenę 535-635-716. Szybka wysyłka w 2 tyg!

Cechy produktu

  • Producent Materace Hilding 
  • Wymiary 80 x 200 cm
  • Rodzaj lateksowy, piankowy, piankowo-lateksowy 

Opis

Materac Hilding Latino. Higiena snu, wytrzymałość i komfort to części, na które zwróciliśmy szczególną uwagę przy doborze materiałów. Zależało nam na bezkompromisowcach umożliwiających swobodną podmianę powietrza i ciepła, dlatego w konstrukcji wkładu wykorzystaliśmy płytę lateksową.

Lateks cechy antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, co wpływa pozytywnie na higienę snu. Cechuje się w dodatku podwyższoną odpornością na odkształcenia, dzięki czemu Latino zapewnia wygodny wypoczynek. Niezwykła rozciągliwość lateksu sprawia na dodatek, że masz wrażenie lekkiego „unoszenia" się nad powierzchnią materaca.

Dodatkowy komfort, a także stosowną sztywność wkładu uzyskaliśmy dzięki warstwie innowacyjnej pianki Velvet Touch. Umieściliśmy ją między płytami lateksu o przeróżnej grubości i twardości, a jej profilowanie pomogło stworzyć 7 różnych stref twardości, które wspierają rewelacyjnie każdy odcinek Twojego ciała.

dane technologiczne

  • Wkład: rdzeń z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wys. 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie o wys. 10 cm, po drugiej o wys. 4,5 cm
  • Pokrowiec: Merced albo Elips
  • Wysokość materaca:
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced)
    ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.