Menu

Materac Hilding Tango Tencel 90/200 tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%

Cechy produktu

  • Producent Materace Hilding 
  • Wymiary 90 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Tango to dwustronny materac, w konstrukcji którego wykorzystaliśmy modne i wielokrotnie sprawdzone sprężyny kieszeniowe. Każda z nich ubrana jest w woreczek z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką sprężystość punktową, a tym samym wygodny wypoczynek i regenerację. Najistotniej uginają się strefy, na które wywierasz największy nacisk. Poszczególne sprężynki reagują na ciężar ciała indywidualnie, dzięki czemu zyskujesz pewność, iż nie obudzisz swojego partnera.

By rozszerzyć komfort wykorzystywania po jednej stronie materaca umieściliśmy warstwę pianki lateksowej, a po stronie przeciwnej piankę HR. Obie dopasowują się prosto do kształtu ciała, zapewniając kręgosłupowi optymalne wsparcie.

Wybierając model Tango możesz zdecydować która ze stron odpowiada bardziej Twoim preferencjom.

Materac dostępny w jednym z dwóch estetycznych pokrowców.

dane technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej stronie pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.