Menu

Materac Hilding Tango Velvet 80/200 tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%

Cechy produktu

  • Producent Materace Hilding 
  • Wymiary 80 x 200 cm
  • Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy 

Opis

Tango to dwustronny materac, w konstrukcji którego wykorzystaliśmy popularne i wielokrotnie sprawdzone sprężyny kieszeniowe. Każda z nich ubrana jest w woreczek z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką elastyczność punktową, a tym samym wygodny wypoczynek i regenerację. Najbardziej uginają się strefy, na które wywierasz największy nacisk. Poszczególne sprężynki reagują na ciężar ciała indywidualnie, dzięki temu zyskujesz pewność, iż nie obudzisz swojego partnera.

By zwiększyć komfort stosowania po jednej stronie materaca umieściliśmy warstwę pianki lateksowej, a po stronie przeciwnej piankę HR. Obie dopasowują się prosto do kształtu ciała, gwarantując kręgosłupowi trafne wsparcie.

Wybierając model Tango możesz zdecydować która ze stron odpowiada bardziej Twoim preferencjom.

Materac przystępny w jednym z dwóch estetycznych pokrowców.

dane technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej stronie pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.