Menu

MATERAC KIESZENIOWY LATEX EXCLUSIVE

Cechy produktu

  • Rodzaj kieszeniowy 

Opis

Materac najwyższej klasy w kategorii materacy lateksowych, skierowany dla wyjątkowo wymagających klientów. Wszystko dzięki zaimplementowaniu warstwy pianki wysokoelastycznej wyekwipowanej w oryginalne konturowe nacięcia, i systemu cyrkulacji powietrza "STUDIO-M" Materac na bazie sprężyny 9-cio strefowej kieszeniowej, która formuje wraz z powyższą warstwą „System podwójnego strefowania - dzięki czemu dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała. Materac dwustronny lato - zima.
Jedna strona przeciętnie twarda pokryta warstwą wełny. Powstała poprzez użycie pianki wysokoelastycznej strefowanej z oryginalnymi konturowymi nacięciami,, a także warstwy naturalnego lateksu, który doskonale wpływa na komfort snu. Całość idealnie ze sobą współgra zatrzymuje ciepło przez co stwarza stronę zimową.
Druga strona twarda znamionuje się zestawieniem kokosu połączonego z lateksem. Warstwa specjalnej przekładki materacowej formuje formę seperacji pomiędzy sprężyną a kokosem. Naturalna warstwa kokosu utwardza materac przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości. Efekt ten wzmacnia warstwa lateksu, jego otwory o naturalnej strukturze dodatkowo ulepszają wentylacje. Ta strona asygnowana dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Pokrowiec Pokrowiec GOLD - pokrowiec w którym została zastosowana gatunkowa tkanina żakardowa z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z kolekcji zima - lato. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca kreuje stronę zimową. Pasy wentylacyjne prawidłową cyrkulacje powietrza, która idealnie współgra z systemem STUDIO-M, a uzupełniające wygodne uchwyty są wygodą w przenoszeniu czy przewracaniu materaca.
BUDOWA I cechy:
Materac dwustronny Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą albo miękką.
9 stref twardości Oznacza to, że wkład zaimplementowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja pozwala na świetne dobranie i podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom w dodatku posiadają 9 stref twardości.

Sprężyna kieszeniowa Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest rozciągliwość punktowa, która zezwala na szczególnie korzystne dobranie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z dzianiny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zagwarantuje trafną elastyczność całego materaca. Sprężyny stworzone są z wysoko wysokojakościowego certyfikowanego drutu.
Latex Latex nad wyraz prawidłowo dostosowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki czemu budzimy się z lepszym nastrojem oraz co ważne w lepszej kondycji fizycznej. Wykorzystanie lateksu w materacach ogranicza ryzyko wystąpienia alergii, zapewniając komfort i wygodę podczas stosowania tego typu materacy. Sysytem kanalików znajdujących się w strukturze lateksu upraszcza cyrkulację powietrza, sprawiając, iż pianka jest lekka. Hamuje także rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując parametry antyalergiczne
Pianka wysokoelastyczna posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się ulepszone atrybuty podtrzymywania ciała, komfortu, a także rozciągliwości i rozciągliwości. Pianka wysokoelastyczna swymi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów - bakterii, grzybów czy pleśni
Kokos Mata kokosowa to minimalistyczniec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni przy pomocy rozciągliwego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyżwszyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu rozciągliwości. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie i gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza w środku materaca. Mata z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.
Wełna Dzięki swojej strukturze utrzymuje stałą temperaturę, pobudzając tym samym krążenie krwi. Optymalna wentylacja w czasie snu wpływa na właściwe dotlenienie organizmu. Zastosowana w pokrowcach formuje zimową stronę materaca.

Cyrkulacja powietrza - System Studio M opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy we wnętrzu materaca. Powyższe rozwiązanie należycie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.
Strona letnia Strona lewnia materaca produkowana przez zastosowanie warstwy kokosu, która lepszą wentylację wpływając poprawnie na nasze ciało w upalne dni. Dopełniającą letnią stronę materaca tworzy pokrowiec przepikowany na podkładzie wpłókna puszystego. Ta strona materaca powoduje poprzez to wrażenie bardziej chłodnej, przewiewnej.
Strona zimowa Zimowa strona materaca powstała poprzez użycie termoelastyycznej pianki VISCO, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do sylwetki, oraz warstwa wełny. Oba ascetycznce produktywnie ogrzewają ciało w chłodne dni..

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.