Menu

MATERAC LATEKSOWY HEVEA BODY COMFORT H3

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

MATERAC LATEKSOWY HEVEA BODY COMFORT H3
Rehabilitacyjny, dwustronny i szczególnie komfortowy materac gwarantujący nadzwyczajne podparcie dla kręgosłupa. Materac zbudowany z jednolitej płyty lateksu i pianki termoelastycznej - która dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, na dodatek minimalizuje ucisk na tkanki, polepszając krążenie. Wkład z pianki lateksowej posiada siedem różnych stref komfortu, które tworzą jednolitą powierzchnie podparcia dla kręgosłupa. Niepowtarzalne pionowe kanaliki wentylacyjne korzystną wentylację we wnętrzu materaca.
Materac jest w 100 % antyalergiczny a dodatkowo bardzo higieniczny gdyż lateks nie chłonie wilgoci tworząc środowisko wolne od pleśni, grzybów i roztoczy.

nadzwyczajna do każdego łóżka osób dorosłych nieszablonowa formuła zastosowana poprzez HEVEA do produkcji materacy Body Comfort czyni je dwustronnymi, a każda ze stron posiada swój własny, unikalny charakter. Dwustronność ta świetnie się sprawdza w przypadku osób, które czasem mają problemy ze stawami i potrzebują zmiany nawierzchni, na której odpoczywają, ale normalnie preferują inny styl. Użycie pianki termoelastycznej i lateksu czyni je nad wyraz wygodnymi. Dostosowują się do ciała, są praktyczne, więc każdy Twój sen to czysta przyjemność i w pełni zasłużony wypoczynek. Są perfekcyjne do większych łóżek i wyjątkowo należycie amortyzują, dlatego nadają się jednocześnie dla par, jak i do łóżek pojedynczych.
Budowa: Wkład zbudowany z bloku 14 cm pianki lateksowej i 4 cm pianki viscoelastycznej - Memory, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.
Materac dostępny w czterech pokrowcach do wyboru:
1. Aegis Natural Care "Higiena" - bawełniany z powłoką antybakteryjną.
2. Tencel Silky Feeling "Komfort" - wiskoza Tencel - delikatność i odporność.
3. Aloe Green Power "Natura" - wiskoza z powłoką aloesową.
4. Bio Bamboo "Luksus" - wiskoza bambusowa.
Szczegółowe informacje dotyczące pokrowców > kliknij tutaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.