Menu

MATERAC LATEKSOWY HEVEA BODY COMFORT LAGUNA + poduszka 45/45 GRATIS!

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

Materac lateksowy z pianką termoelastyczną, moletowaną, wzbogaconą o funkcję masażu. Materac dwustronny zbudowany na płycie lateksowej o wysokości 14 cm, jednostronnie dopracowany pianką Viscool o wysokości 3/5 cm. Produkt antyalergiczny, z dobrą cyrkulacją powietrza, asygnowany dla użytkowników w każdym wieku i bez ograniczeń wagowych. Do wyboru 4 pokrowce.
Pianka termoelastyczna wspomaga właściwe ukrwienie w miejscu nacisku na materac dzięki temu minimalizuje konieczność zmiany pozycji w czasie snu. Pianka Viscool nie nagrzewa się od ciała użytkownika, działa „odświeżająco, co wpływa należycie na temperaturę wierzchniej warstwy materaca i ulepszone odprowadzanie wilgoci. Viscool ma także funkcję masażu co zwiększa komfort wypoczynku i obniża napięcie mięśni. Lateks posiada min. 20% naturalnej żywicy hevea brasiliensis. Lateks w jednolitym bloku. Siedem różnych stref komfortu w środku wkładów materaców lateksowych generuje jednolitą powierzchnię podparcia. Naturalny lateks posiada podstawowe atrybuty zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Warstwa pianki termoelatycznej Viscool 55kg/m3 jednostronnie. Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Waga materaca od 20 kg (80/200 cm) – do 44 kg (180/200).
UWAGI: Wymagany stelaż szczebelkowy płaski lub rozciągliwy o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Polecany stelaż Hevea standard, Hevea Comfort albo Hevea Prestige. Po stronie warstwy termoelastycznej pokrowiec gładki dla lepszego użycia funkcji masażu. Materac dostarczany do klienta w formie zrolowanej lub złożony na pół – zależnie od wymiaru.
GWARANCJA: 2 lata na artykuł, 15 lat na wkład materaca
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: ok 21 cm
dokument WYROBU MEDYCZNEGO KL. I
ATEST EURO-LATEX
DZAININA POKROWCA Z atestEM EKO-TEX kanon 100
Materac przystępny w 4 pokrowcach do wyboru (górne menu):
Szczegółowe dane na temat pokrowców >>> kliknij tutaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.