Menu

MATERAC LATEKSOWY HEVEA COMFORT H3 200x160 gwarancja zadowolenia!

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Wymiary 160 x 200 cm
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

Ortopedyczny, dwustronny i bardzo trwały materac lateksowy. Wygodny, antyalergiczny, stworzony z lateksu o grubości 14 cm.
Naturalny lateks posiada podstawowe cechy uniemożliwiania rozwojowi bakterii i roztoczy. Wyjątkowe atrybuty dostosowywania mikroklimatu i prędkiej wymiany powietrza we wnętrzu lateksu gwarantują uczucie orzeźwiającego chłodu w lecie i miłego ciepła w zimie.
Największą zaletą lateksu jest jego wyjątkowo wysoka sprężystość dzięki temu materac dostosowuje się do jednostkowej budowy ciała użytkownika, gwarantując perfekcyjne pod względem ortopedycznym podparcie kręgosłupa. Na dodatek dzięki zaimplementowaniu naturalnego lateksu (min 20%) materac ten będzie najlepszym rozwiązaniem dla alergików.
Materac zbudowany jest z jednolitej perforowanej płyty lateksowej o gęstości 72kg/m3 z siedmioma strefami zróżnicowanej twardości. Dzięki zastosowaniu pionowych kanalików wentylacyjnych materac oddycha zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Lateks do produkcji naszych materacy pochodzi z drzewa "Hevea Brasilianess" i certyfikat jakości "EuroLATEX" co gwarantuje najwyższą jakość produktu.
Materac ten przystępny jest w czterech elitarnych i grubo pikowanych pokrowcach do wyboru: (szczegółowe informacje o pokrowcach - kliknij tutaj)
Dzianiny z dokumentem Eko-Tex kanon 100
Materac ten przystępny jest w dwóch stopniach twardości:
H2 (gęstość lateksu 65 kg/m3): średnio twardy - dla osób o wadze do 90 kg
H3 (gęstość lateksu 72 kg/m3): Twardy - dla osób o wadze powyżej 90 kg
Wysokość materaca ok 15-16 cm ( wraz z pokrowcem )
dokumenty:
atest Wyrobu Medycznego kl. I
dokument Eko tex standard 100

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.