Menu

MATERAC LATEKSOWY HEVEA PRESTIGE

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Rodzaj lateksowy 

Opis

MATERAC LATEKSOWY HEVEA COMFORT PRESTIGE elitarny, szczególnie komfortowy i wygodny materac zapewniający nadzwyczajne podparcie dla kręgosłupa. Materac jest bardzo wysoki (ok. 20 cm wkład lateksowy / ok. 22 cm wys. Kompletna) przez co nie ma ograniczeń wagowych dla użytkowników, dzięki temu będzie optymalny dla osoby ciężkiej jak i nad wyraz lekkiej (genialnie spełni oczekiwania dla par).
Materac jest w 100 % antyalergiczny a ponadto nad wyraz higieniczny gdyż lateks nie chłonie wilgoci tworząc środowisko wolne od pleśni, grzybów i roztoczy.
Budowa: jednolity perforowany wkład lateksu o wysokości 20 cm. Jednolity oznacza że wkład nie jest klejony z warstw poprzez co jest bardzo wytrzymały (15 lat gwarancji). Perforowany - czyli posiada pionowe otwory tak zwane kanaliki wentylacyjne na całej powierzchni dzięki temu materac perfekcyjnie oddycha.
GWARANCJA: 2 lata na towar, 15 lat na wkład materaca
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: ok. 22 cm
Materac dostępny w czterech pokrowcach do wyboru:
1. Aegis Natural Care "Higiena" - bawełniany z warstwą antybakteryjną.
2. Tencel Silky Feeling "Komfort" - wiskoza Tencel - delikatność i odporność.
3. Aloe Green Power "Natura" - wiskoza z warstwą aloesową.
4. Bio Bamboo "Luksus" - wiskoza bambusowa.
Szczegółowe dane dotyczące pokrowców > kliknij tutaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.