Moje konto
  • materac Original Thermo materac Original Thermo

materac Original Thermo

1 oferta z 1 sklepu

Producent Hilding WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentHilding

Original Thermo Materac jednostronny, 7- strefowy wykonany z pianki termoelastycznej VISCO opartej na bloku profi lowanej pianki o podwyższonej elastyczności. Materac reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa gwarantując wysoki komfort.

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych, aborbuje wilgoś bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby gwarantując w połączeniu z pianką VISCO, optymalne warunki snu. profilowana pianka o podwyższonej elasyczności o wys.

12cm piana termoelastyczna VISCO o wys. 5 cm piaka VISCO * materac elastyczny * materac antyalergiczny * wysokość materaca 18cm * nadaje się do regulowanych stelaży * 10 lat gwarancji * możliwość prania pokrowca w temp do 60oC * pokrowiec tencel PIANKA TERMOELASTYCZNA Wyjątkowy rodzaj materiału termoczułego zmieniający swoją elastyczność w zależności od temperatury i nacisku, dzięki czemu inteligentnie dostosowuje się do kształtu ciała.

Porowata struktura pianki pobudza krążenie krwi. Poprzez ergonomiczne rozłożenie ciężaru ciała, materace termoelastyczne przyczyniają się do zredukowania dolegliwości związanych z kręgosłupem. Doskonała elastyczność powoduje, że materace tego typu nadają się do regulowanych stelaży (jak np flex mobil r6) o większym kącie łamania sąsiednich płaszczyzn.

pokrowiec

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też