Menu

GABBIANO FOTEL BARBERSKI ROYAL II CZARNY

Cechy produktu

  • Producent Activ 
  • Rodzaj fotel 

Opis

Barber shop w dosłownym tłumaczeniu oznacza zakład fryzjerski. Słowo „barber” w języku angielskim tyczy się w dodatku golibrody. Niegdyś barber nie tylko strzygł i golił klientów swojego salonu. Wykonywał także szereg innych zabiegów kosmetycznych -począwszy od przycinania brwi po likwidowanie włosów porastających uszy i wydostających się z nosa.

W obecnych czasach coraz częściej powraca się w gabinetach do tradycji barberskich. Powstaje coraz więcej gabinetów, które proponują klientom zadbanie nie tylko o włosy, lecz także o zarost.

Podążając za tym trendem wdrożyliśmy do oferty nowy produkt -fotel barberski. To postępowy, wspaniale doszlifowany mebel, dający klientowi salonu maksymalne uczucie konfortu w trakcie realizowanych zabiegów. Poza regulacją góra-dół, fotel posiada odchylane oparcie, a także regulowny podnóżek. Mimo małych gabarytów, mozliwe jest ustawienie klienta w dogodnej, półleżącej pozycji. Wygodne siedzisko pokryte jest wysokiej jakosci ekoskórą. Obszerna, chromowana podstawa gwarantuje stabilność mebla w trakcie pracy. Uzupełniającą zaletą jest możliwość nietrudnej regulacji zagłówka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.