Menu

Myjnia fryzjerska NICO brązowa BD-7821

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 
  • Rodzaj myjnia 

Opis

Myjnia fryzjerska nie tylko musi doskonale spełniać swoje podstawowe zadanie,też powinna prezentować się elegancko i stanowić ważny komponent wyposażenia salonu. Myjnia fryzjerska NICO BD-7821 to sprzęt, który spełni Twoje kryteria.

Fotel mógłby z powodzeniem znaleźć swe miejsce w lobby ekskluzywnego hotelu, a potężna konstrukcja myjni została zaprojektowana z wielką dbałością o detale. Meble fryzjerskie Beauty System to inwestycja na długie lata.

Nasz sprzęt fryzjerski spełnia najwyższe standardy. Przejrzyj szczegóły i obejrzyj zdjęcia:regulowany kąt pochylenia misy. Możliwość podłączenia z tyłu albo z dołu myjni. Bateria, wyciągana wylewka i przyłącza w pakiecie.

Obicie wytwarzane z wysokiej jakości skóry organicznej. Wymiary:-szerokość siedziska: 48cm, -głębokość siedziska: 49cm, -wysokość oparcia fotela: 43cm, -szerokość misy: 55cm, -długość misy: 56cm, -głębokość misy: 22cm, -wysokość od ziemi (z misą): 95cm Misa przystępna w kolorze czarnym.*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.