Menu

Recepcja Fryzjerska Kosmetyczna Salonu Lakierowana OUTLET

Cechy produktu

  • Producent Calissimo 
  • Rodzaj recepcja 

Opis

OUTLET RECEPCJA FRYZJERSKA KOSMETYCZNA ALEXA LAKIEROWANA

Z POWODU niepokaźnyCH USZCZERBIEŃ I NIEWIELKICH OBIĆ W CENIE 10% NIŻSZEJ.

Front recepcji uszczerbiony jak na zdjęciach, obicie szuflady niewidoczne po złożeniu.

stylowa recepcja producenta firmy Calissimo.

prawidłowo wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie dlatego ta recepcja dla Państwo to zrobi. Warto zadbać żeby każdy użytkownicy nasz salon poczuł atmosferę luksusu.

Mebel jest stworzony z wyjątkowo dobrej jakości materiałów a wykończenie jak widać na zdjęciu jest nad wyraz precyzyjne.

dzięki czemu recepcja jest bardzo pojemna i zezwala na zachowanie porządku w miejscu, w którym skatalogowane są wszystkie ważne dokumenty.

Funkcjonalność i elegancja.

80x50x105cm

Najbezpieczniejszą formą wysyłki jest kurier Geis (GLS), wtedy recepcja jest wysyłana na palecie. Jeszcze przystępna jest opcja wysyłki kurierskiej Pocztex, w tym wypadku prosimy niezbędnie o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera i sporządzenie protokołu w razie uszkodzeń. Bez tego dokumentu reklamacja nie będzie realna.

konsumenciE! ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CENNY CZAS! ODBIERZ GOTOWĄ DO użytku, ZŁOŻONĄ RECEPCJĘ. USŁUGA ZŁOŻENIA I WYSŁANIA TOWARU NA PALECIE TO 200 ZŁ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.