Menu

Zestaw Clio Myjnia + 3 Fotele Ayala 48h

Cechy produktu

  • Producent Ayala 
  • Rodzaj myjnia 

Opis

komplet mebli fryzjerskich Clio - myjnia + 3 fotele.

Myjnia Lady C/Clio to kolejny tradycyjny model producenta Ayala. Pokrywa myjni wytwarzana z tworzywa w kolorze czarnym (dożywotnia gwarancja). Tapicerka przystępna w kolorze brąz-ecru. Podłokietniki fotela (czarne), posiadają nakładki tapicerowane dla rozszerzenia komfortu klienta. Myjnia ma głęboką porcelanową misę w kolorze białym, regulowaną na wahaczu. Armatura chromowana produkcji włoskiej z pięcioletnią gwarancją. Podłączenie hydrauliki od spodu albo od ściany.

Fotel Clio to kolejny tradycyjny model firmy Ayala. Jest to jeden z najwygodniejszych foteli w naszej ofercie. Tapicerka przystępna w odcieniu brąz-ecru (wstawki ecru z tyłu fotela oraz w podłokietnikach). Podłokietniki wytwarzane z tworzywa, mają nakładki tapicerowane dla powiększenia komfortu klienta. Fotel posiada pompę hydrauliczną z blokadą i podstawę pięcioramienną chromowaną.

wymiary myjni
Wysokosc siedziska: 50 cm
Wysokosc misy: 95 cm
Szerokosc z podlokietnikami: 61 cm
Szerokosc siedziska: 51,5 cm
Glebokosc siedziska: 51 cm
Dlugosc calkowita: 124 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.