Menu

Zestaw set 6 - Meble Fryzjerskie Ayala

Cechy produktu

  • Rodzaj zestaw 

Opis

zestaw "set 6" to zestaw mebli fryzjerskich w którego skład wchodzą meble firmy Ayala - Myjnia Fryzjerska Tina, dwa fotele Tina na podstawie pięcioramiennej, recepcja Tina i dwie konsolety Half.
Termin realiacji dostawy wynosi 7-10 dni

Specyfikacja poszczególnych artykułów:

Myjnia Tina
Myjnia Lady Tina to nowy model firmy Ayala. Pokrywa myjni wyprodukowana z tworzywa w kolorze czarnym, posiada dożywotnią gwarancje. Posiada porcelanową misę w kolorze czarnym, regulowaną na wahaczu. Armatura chromowana, produkcji włoskiej - 5 lat gwarancji. Myjnia Tina posiada siedzisko z tapicerką w odcieniu czarnym (p-47). Podłokietniki kompletnie tapicerowane, co zapewnia komfort klientowi w trakcie długich zabiegów. Do kompletu polecamy fotel Tina w tym samym kolorze.

rozmiary
Wysokosc siedziska: 45 cm
Wysokosc misy: 88 cm
Szerokosc z podlokietnikami: 57 cm
Szerokosc siedziska: 46 cm
Glebokosc siedziska: 43,5 cm
Dlugosc calkowita: 121 cm

Fotel Tina
Fotel Tina to nowość marki Ayala. Szczególnie wygodny model za dostępną cenę. Tapicerka przystępna w odcieniu czarnym matowym (p-47). Fotel posiada pompę hydrauliczną z hamulcem i podstawę pięcioramienną chromowaną. Do kompletu polecamy myjnie Lady Tina.

rozmiary fotela na podstawie pięcioramiennej
Wysokosc:
min 50 cm
max 62 cm
Szer. Z podlokietnikami: 56 cm
Szer. Siedziska: 46 cm
Gl. Siedziska: 42,5 cm
Wys. Oparcia: 42 cm

Recepcja Tina
postępowa recepcja produkowana z dwóch komponentów. Na przodzie ozdobną mleczną pleksi. Perfekcyjna do niewiele znaczących salonów. Recepcja produkowana jest z płyty meblowej w odcieniu czarno-białym. Od strony roboczej recepcja posiada dwie głębokie, znaczne półki.

rozmiary:

Konsoleta Half

  • Płyta laminowana czarna
  • Półka z podwójnej płyty

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.