Oferty 1-14 ułożone według:

Informacje o produkcie

Desmoxan kaps.twarde 1,5 mg 100 kaps.

Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.

Dane techniczne

Parametry
Postać kapsułki

Opisy produktu Desmoxan kaps.twarde 1,5 mg 100 kaps. udostępniane przez sprzedawców

Apteka Centrum: Opis Desmoxan kaps.twarde 1,5 mg 100 kaps.

( podobny opis w Biała Stokrotka )

Desmoxan Odpowiednik Tabexu Wskazania: - Zmniejszenie objawów odstawienia, głodu nikotynowego, po zaprzestaniu palenia. Leczy uzależnienie od nikotyny. Pełna kuracja -25 dni Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.

Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę. Działanie: Lek Desmoxan zawiera substancję czynną – cytyzynę, której działanie podobne jest do nikotyny. Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu.

Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego). Skład: 1 kapsułka zawiera: Substancja czynna: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum). Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.

Skład kapsułki twardej: dwutlenek tytanu, indygotyna, żelatyna. Dawkowanie: Przez 3 pierwsze dni należy stosować po 1 kapsułce co 2 godziny (6 kapsułek na dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów. Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku Desmoxan.

Leczenie można rozpocząć ponownie po 2-3 miesiącach. Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem: Od 4 do 12 dnia – 1 kapsułka co 2,5 godziny (maksymalnie 5 kapsułek na dobę) Od 12 do 16 dnia – 1 kapsułka co 3 godziny (maksymalnie 4 kapsułki na dobę) Od 17 do 20 dnia – 1 kapsułka co 5 godzin (maksymalnie 3 kapsułki na dobę) Od 21 do 25 dnia – 1 lub 2 kapsułki na dobę.

Desmoxan należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. Osoba paląca tytoń powinna całkowicie zrezygnować z palenia najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia. Osoba, która zrezygnowała z palenia, w żadnym wypadku nie może pozwolić sobie na zapalenie nawet jednego papierosa.

Od tego zależy trwałość uzyskanego efektu leczenia. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat bez konsultacji z lekarzem. Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować jednocześnie z lekami stosowanymi w leczeniu gruźlicy. Środki ostrożności: Desmoxan powinien być stosowany tylko przez pacjentów, którzy mają poważny zamiar rzucenia palenia tytoniu.

Stosowanie leku Desmoxan i palenie tytoniu może doprowadzić do nasilenia niepożądanych działań nikotyny. Desmoxan należy stosować ostrożnie i/lub skonsultować się z lekarzem w przypadku: choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, schorzeń naczyń mózgowych, zaburzeń drożności tętnic, nadciśnienia tętniczego, guza chromochłonnego nadnerczy, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, choroby refluksowej przełyku, nadczynności tarczycy, cukrzycy, niektórych postaci schizofrenii, niewydolności nerek i wątroby, u osób w podeszłym wieku (powyżej 65 roku życia).

Apteka Galmed: Opis DESMOXAN 1,5mg x 100 tabletek

Desmoxan to lek stosowany w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenia od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.Skład:1kapsułka zawiera 1,5mg cytyzynyDziałanie:Lek zawiera substancję czynna cytyzynę której działanie podobne jest do nikotyny.

Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu. Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego).Dawkowanie:Pierwsze 3 dni - 1kapsułka co 2 godz., maksymalnie 6 na dobę, jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów.Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku.

Leczenie można rozpocząć ponownie w ciągu 2-3 miesięcy.Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia, należy postępować zgodnie z poniższym schematem:4-12dnia - 1 kapsułka - co 2,5h (max.5kapsułek na dobę)13-16dnia - 1 kapsułka - co 3 h (max 4kapsułki na dobę)17-20dnia - 1 kapsułka - co 5h (max.3kapsułki na dobę)21-25dnia - 1-2 kapsułek na dobęOsoba paląca tytoń powinna całkowicie zrezygnować z palenia najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia.

Apteka Internetowa Gemini: Opis Desmoxan 100 kapsułek

Wskazania: leczenie nikotynizmu. Skład: 1kapsułka zawiera 1,5mg cytyzyny. Działanie: lek zawiera substancję czynna cytyzynę której działanie podobne jest do nikotyny. Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu. Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego).

Przeciwskazania: uczulenie na substancje czynną (cytyzynę), niestabilna dławica piersiowa, przebyty niedawno zawał serca lub udar mózgu, istotne zaburzenia rytmu serca, ciąża i karmienie piersią, dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia bez konsultacji z lekarzem.

APTEKAWAW.PL: Opis Desmoxan, 1,5 mg, kaps.twarde, 100 szt

Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia...

Apteka Internetowa OLMED: Opis DESMOXAN - 100 kapsułek

LekPodmiot odpowiedzialny:AflofarmWskazaniaProdukt leczniczy stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny: ogranicza uczucie głodu nikotynowego, redukuje objawy odstawienia po zaprzestaniu palenia.Właściwości: Lek Desmoxan zawiera substancję czynną ? cytyzynę, której działanie podobne jest do nikotyny.

Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu. Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego). Lek Desmoxan zawiera substancję czynną ? cytyzynę, której działanie podobne jest do nikotyny.Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu.

Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego). Sposób użycia: Przez 3 pierwsze dni należy stosować po 1 kapsułce co 2 godziny (6 kapsułek na dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów.

Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku Desmoxan. Leczenie można rozpocząć ponownie po 2-3 miesiącach. Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem: Od 4 do 12 dnia ? 1 kapsułka co 2,5 godziny (maksymalnie 5 kapsułek na dobę) Od 12 do 16 dnia ? 1 kapsułka co 3 godziny (maksymalnie 4 kapsułki na dobę) Od 17 do 20 dnia ? 1 kapsułka co 5 godzin (maksymalnie 3 kapsułki na dobę) Od 21 do 25 dnia ? 1 lub 2 kapsułki na dobę.

Desmoxan należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. Skład: 1 kapsułka zawiera: Substancja czynna: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum). Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.

Skład kapsułki twardej: dwutlenek tytanu, indygotyna, żelatyna.

Apteka Zdro-Vita: Opis DESMOXAN 100 KAPSUŁEK

DESMOXAN jest to lek, który stosowany jest w leczeniu uzależnienia od nikotyny, ma za zadanie zmniejszać objawy odstawienia, głodu nikotynowego, po zaprzestaniu palenia.Osoba paląca tytoń powinna całkowicie zrezygnować z palenia najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia.STOSOWANIE:Należy spożywać przez pierwsze 3 dni 1kapsułkę co 2 godz., maksymalnie 6 na dobę, jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów.Desmoxan należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia, należy postępować zgodnie z poniższym schematem:- 4-12dnia - 1 kapsułka - co 2,5h (max.5kapsułek na dobę)- 13-16dnia - 1 kapsułka - co 3 h (max 4kapsułki na dobę)- 17-20dnia - 1 kapsułka - co 5h (max.3kapsułki na dobę)- 21-25dnia - 1-2 kapsułek na dobęDesmoxan należy stosować ostrożnie i skonsultować się z lekarzem w przypadku: choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, schorzeń naczyń mózgowych, zaburzeń drożności tętnic, nadciśnienia tętniczego, guza chromochłonnego nadnerczy, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, choroby refluksowej przełyku, nadczynności tarczycy, cukrzycy, niektórych postaci schizofrenii, niewydolności nerek i wątroby, u osób w podeszłym wieku (powyżej 65 roku życia).SKŁAD:- 1kapsułka zawiera 1,5mg cytyzyny

Apteka Internetowa Nowa Farmacja: Opis Desmoxan 100 kapsułek - kuracja 25 dni /*Darmowa dostawa od 250 zł!*

( podobny opis w apteka sawa )

Zastosowanie: W leczeniu uzależnienia od nikotyny. Zmiejsza objawy odstawienia, głodu nikotynowego, po zaprzestaniu palenia.Pełna kuracja trwa 25dni, Desmoxan nie zawiera nikotyny, 1 opakowanie straczy na pełną kurację. Skład: Cytyzyna Dawkowanie: Przez pierwsze 3 dni stosować po 1 kapsułce co 2 godziny (6 kapsułek na dobę).

Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów, zaprzestając całkowitego palenia piątego dnia. Jeśli leczenie nie dało efektów i nadal odczuwasz potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku Desmoxan. Leczenie można rozpocząć ponownie po 2-3 miesiącach.

Jeśli leczenie jest skuteczne i nie odczuwasz potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem: - od 4 do 12 dnia: 1 kapsułka co 2,5 godziny (maksymalnie 5 kapsułek na dobę), - od 13 do 16 dnia: 1 kapsułka co 3 godziny (maksymalnie 4 kapsułki na dobę), - od 17 do 20 dnia: 1 kapsułka co 5 godzin (maksymalnie 3 kapsułki na dobę), - od 21 do 25 dnia: 1 lub 2 kapsułki na dobę.

Osoba paląca tytoń powinna całkowicie zrezygnować z palenia najpóźniej 5. dnia po rozpoczęciu leczenia. Osoba, która zrezygnowała z palenia, w żadnym wypadku nie może pozwolić sobie na zapalenie nawet jednego papierosa. Od tego zależy trwałość uzyskanego efektu leczenia.

Jeśli masz pytania na tema produktu zapytaj faramceutę: zapytaj eksperta o Desmoxan.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie