Moje konto
  • Herbamedicus maść z konopi forte - łagodzi i odmładza 125 ml Herbamedicus maść z konopi forte - łagodzi i odmładza 125 ml

Herbamedicus maść z konopi forte - łagodzi i odmładza 125 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent HERBAMEDICUSPostać maść WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentHERBAMEDICUS
Postaćmaść
Wskazania i działanie
- Maść z Konopi zawiera 30% wysokiej jakości olejku z nasion konopi i zrównoważoną mieszankę 17 ziół. Korzystnie wpływa na problematyczną, starzejącą się i wrażliwą skórę oraz łagodzi różne problemy skórne. Działa łagodząco, utrzymuje skórę w dobrym stanie, koi jej podrażnienia i reaktywność. Ogranicza występowanie suchych, szorstkich i łuszczących się obszarów na skórze.
- Olejek z konopi pielęgnuje swędzącą i problematyczną skórę. Nadaje się również do cery suchej i wrażliwej. Olejek jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas linolowy, alfa-linolenowy, a zwłaszcza kwas gamma-linolenowy). Nawilża i regeneruje skórę.
- Maść zawiera również:
-- Oleje roślinne do regeneracji spowalniające starzenie się skóry (np. olejek jojoba, olejek makadamia, olejek awokado, olej z dzikiej róży).
-- Oleje i wyciągi z ziół o działaniu antyseptycznym i przeciwzapalnym (olejek z nagietka, olej z wiesiołka, olejek jałowcowy).
-- Ekstrakty z ziół działają kojąco na wypryski i uszkodzenia skóry (Fiołek wonny, Fiołek trójbarwny, Łopian większy, Olejek melisowy).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.