Moje konto
  • Moilec tabl. 7,5 mg 10 tabl. Moilec tabl. 7,5 mg 10 tabl.

Moilec tabl. 7,5 mg 10 tabl.

3 oferty z 3 sklepów

Producent GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Postać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1249 opinii

Moilec 7,5 mg 10 tabletek

Moilec 7,5 mg 10 tabletek

… a ponadto zwalcza bol i gorączkę. Po zażyciu doustnym substancja ta szybko i w pełnej postaci przenika do przewodu pokarmowego. Od momentu zastosowania najwyższe stężenie we krwi osiąga już po 5-6 godzinach. Meloksykam rozkładany jest przede wszystkim w wątrobie i w zbliżonych proporcjach jego wydalanie odbywa się wraz z moczem i kałem. Sposob użycia: Doustne. Zalecana dawka to 1 tabletka na dobę. …

Dostępność sprawdź w sklepie →

wapteka.pl

★★★★★
7867 opinii

Moilec 7,5 mg 10 tabletek

Moilec 7,5 mg 10 tabletek

Dostępność sprawdź w sklepie →

Moilec tabl. 7,5 mg 10 tabl.

… stawów, reumatyzm, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Działanie: MOILEC jest lekiem, który dzięki temu że zawiera meloksykam działa przeciwzapalnie, a ponadto zwalcza ból i gorączkę. Po zażyciu doustnym substancja ta szybko i w pełnej postaci przenika do przewodu pokarmowego. Od momentu zastosowania najwyższe stężenie we krwi osiąga już po 5-6 godzinach. Meloksykam rozkładany jest przede …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentGEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O.
Postaćtabletki

kład: Meloksykam 7,5 mg. Zawiera laktozę Wskazania: MOILEC jest preparatem, którego głównym zadaniem jest usuwanie symptomów chorób reumatycznych. Należą do nich między innymi zwyrodnienie stawów, reumatyzm, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Działanie: MOILEC jest lekiem, który dzięki temu że zawiera meloksykam działa przeciwzapalnie, a ponadto zwalcza ból i gorączkę. Po zażyciu doustnym substancja ta szybko i w pełnej postaci przenika do przewodu pokarmowego.

Od momentu zastosowania najwyższe stężenie we krwi osiąga już po 5-6 godzinach. Meloksykam rozkładany jest przede wszystkim w wątrobie i w zbliżonych proporcjach jego wydalanie odbywa się wraz z moczem i kałem.

Dawkowanie: lek przeznaczony do stosowania doustnego, zaleca się przyjmowanie 1 tabl./24h Nie używać w przypadku nadwrażliwości na meloksykam lub inne składniki leku. Przeciwwskazania: – pacjentki w ostatnich trzech miesiącach ciąży, – pacjent w wieku poniżej 15 lat, – uczulenie na meloksykam lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, – uczulenie na aspirynę lub inny niesteroidowy lek przeciwzapalny, – pacjent z wysypką skórną (pokrzywka), – pacjent z astmą, – jeśli pacjent ma ciężkie zaburzenia wątroby, – jeśli pacjent ma ciężką niewydolność serca, – jeśli pacjent ma ciężką niewydolność nerek.

Działania niepożądane: Bardzo częste: niestrawność, wymioty, bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia, luźne stolce. Częste: bóle głowy. Niezbyt częste: zawroty głowy, senność, niedokrwistość, wzrost ciśnienia krwi, zapalenie żołądka, wysypka skórna, krwawienie z przewodu pokarmowego.

Rzadkie: zaburzenia nastroju, koszmary senne, zaburzenia morfologi krwi, kołatanie serca, choroba wrzodowa żoładka lub dwunastnicy, pokrzywka, zaburzenia widzenia. Bardzo rzadkie: zapalenie watroby, ostra niewydolność nerek, perforacja ściany jelita

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też