Moje konto  ▾

Nicorette spray 1 op

Producent MCNEIL ABPostać aerozol WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
968 opinii

Nicorette Spray 1mg/ dawkę, aerosol do stosowania w jamie ustnej 1 dozownik (150 dawek)

Nicorette Spray 1mg/ dawkę, aerosol do stosowania w jamie ustnej 1 dozownik (150 dawek)

… godzin. Etap 2: tygodnie 7-9 Należy rozpocząć zmniejszanie liczby dawek w ciągu doby. Przed końcem 9 tygodnia pacjent powinien stosować POŁOWĘ średniej liczby dawek stosowanych w etapie 1. Etap 3: tygodnie 10-12 Należy nadal zmniejszać liczbę dawek stosowanych w ciągu doby, tak by w 12 tygodniu nie stosować więcej niż 4 dawki na dobę. Kiedy liczba dawek w ciągu doby zostanie zmniejszona …

Dostępność sprawdź w sklepie →

49,50

Przejdź do sklepu ▸ ElixirZdrowia.pl

wapteka.pl

★★★★★
4113 opinie

Nicorette Spray 1mg/daw 1opakowanie po 150 dawek

Nicorette Spray 1mg/daw 1opakowanie po 150 dawek

Dostępność sprawdź w sklepie →

43,59

Przejdź do sklepu ▸ wapteka.pl

Apteka Centrum

★★★★★
8775 opinii

Nicorette Spray aer.dost.wj.ustnej 1mg/dawkę

Nicorette Spray aer.dost.wj.ustnej 1mg/dawkę

… w ciągu jednej doby. Etap I: tygodnie 1-6 Rozpylić 1 lub 2 dawki w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa lub pojawienia się głodu nikotynowego. Jeśli w ciągu kilku minut po pojedynczym rozpyleniu głód nikotynowy nie znika, należy zastosować produkt leczniczy po raz kolejny. Jeśli konieczne są dwie dawki, następnym razem można zastosować je od razu. Większość osób palących …

✓  Dostępny od ręki

41,43

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Centrum

Apteka Aptekarz Warszawski

5 opinii

Nicorette Spray do jamy ustnej 1mg/dawkę * 150 dawek

Nicorette Spray do jamy ustnej 1mg/dawkę * 150 dawek

Dostępność sprawdź w sklepie →

47,10

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Aptekarz Warszawski

aptekagalen.pl

brak opinii

NICORETTE spray 1mg 150 dawek

NICORETTE spray 1mg 150 dawek

innowacyjny spray, błyskawicznie wchłania się w jamie ustnej

✓  Dostępny od ręki

48,06

Przejdź do sklepu ▸ aptekagalen.pl

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15513 opinie

NICORETTE spray 150 dawek

NICORETTE spray 150 dawek

Dostępność sprawdź w sklepie →

49,99

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

APTEKAWAW.PL

292 opinie

NICORETTE SPRAY 1 MG/DAW. 1 OP. 150 dawek

NICORETTE SPRAY 1 MG/DAW. 1 OP. 150 dawek

Wskazaniami do stosowania Nicorette Spray są: leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie...

✓  Dostępny od ręki

55,90

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Informacje o produkcie

ProducentMCNEIL AB
Postaćaerozol

Wskazania: Lek Nicorette Spray jest stosowany, aby pomoc rzucić palenie osobom, ktore chcą zerwać z nałogiem. Jest to rodzaj leczenia zwany nikotynową terapią zastępczą (NTZ). Działanie: Nicorette Spray łagodzi objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia, w tym głod nikotynowy.

Gdy nagle zaprzestanie się dostarczać do organizmu nikotyny z tytoniu, rozwijają się rożne rodzaje nieprzyjemnych odczuć zwanych objawami odstawiennymi. Dzięki stosowaniu leku Nicorette Spray można zapobiec wystąpieniu tych nieprzyjemnych odczuć lub zmniejszyć ich nasilenie oraz zmniejszyć pragnienie zapalenia papierosa.

Jest tak dlatego, że kontynuuje się dostarczanie niewielkiej ilości nikotyny do organizmu przez krotki czas. Lek Nicorette Spray nie zawiera substancji smolistych, tlenku węgla i innych toksyn występujących w dymie tytoniowym.

Aby zwiększyć szanse na udany wynik proby zaprzestania palenia, należy rownież korzystać z porad i wsparcia psychoterapeutycznego. Sposob użycia: Lek ten należy zawsze stosować zgodnie z opisem zawartym w ulotce dla pacjenta.

W razie wątpliwości należy zwrocić się do lekarza lub farmaceuty. Osoby w wieku poniżej 18 lat nie powinny stosować leku Nicorette Spray. Podczas stosowania leku Nicorette Spray należy całkowicie zaprzestać palenia.

Poniżej podano zalecany w kolejnych etapach schemat stosowania leku Nicorette Spray. Etap 1: tygodnie 1-6 Zamiast sięgać po papierosa lub jeśli pojawi się głod nikotynowy, należy zastosować 1 lub 2 dawki.

Najpierw zastosować jedną dawkę, a następnie, jeśli głod nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, drugą dawkę. Jeśli konieczne są dwie dawki, następnym razem można zastosować od razu 2 kolejne dawki.

Dla większości osob palących oznacza to 1 lub 2 dawki co 30 minut do 1 godziny. Na przykład, jeśli średnia liczba papierosow wypalanych w ciągu doby wynosi 15, należy stosować 1-2 dawki co najmniej 15 razy na dobę.

Nie stosować więcej niż 2 dawki jednocześnie lub 4 dawki na godzinę przez 16 godzin. Maksymalna dawka dobowa to 64 dawki w ciągu 16 godzin. Etap 2: tygodnie 7-9 Należy rozpocząć zmniejszanie liczby dawek w ciągu doby.

Przed końcem 9 tygodnia pacjent powinien stosować POŁOWĘ średniej liczby dawek stosowanych w etapie 1. Etap 3: tygodnie 10-12 Należy nadal zmniejszać liczbę dawek stosowanych w ciągu doby, tak by w 12 tygodniu nie stosować więcej niż 4 dawki na dobę.

Kiedy liczba dawek w ciągu doby zostanie zmniejszona do 2-4, należy zaprzestać stosowania leku Nicorette Spray. Po zakończeniu leczenia nadal może występować chęć zapalenia papierosa. Nie należy wyrzucać pozostałego leku, ponieważ głod nikotynowy może pojawić się nagle.

Jeśli pojawi się głod nikotynowy, należy zastosować jedną dawkę lub dwie, jeśli jedna nie spowoduje poprawy w ciągu kilku minut. Zazwyczaj należy stosować lek Nicorette Spray przez 3 miesiące, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy.

Jeśli pacjent musi stosować lek Nicorette Spray przez okres dłuższy niż 6 miesięcy, należy skonsultować się z lekarzem. Skład: Substancją czynną jest nikotyna. Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny. Pozostałe składniki to: glikol propylenowy, etanol bezwodny, trometanol, poloksamer 407, glicerol, sodu wodorowęglan, lewomentol, aromat miętowy, aromat chłodzący, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny (10%) (do ustalenia pH 9) i woda oczyszczona.

Opakowanie: Nicorette Spray składa się z butelki z tworzywa sztucznego, zawierającej roztwor w dozowniku z mechaniczną pompką dozującą. Dozownik jest wyposażony w zabezpieczenie przed dziećmi. Każda butelka zawiera 13,2 ml roztworu odpowiadającego 150 dawkom.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.