Moje konto  ▾

Nicorette spray 1 op

Producent MCNEIL ABPostać aerozol WIĘCEJ INFORMACJI ↓

10 ofert z 10 sklepów internetowych

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
946 opinii

Nicorette Spray 1mg/ dawkę, aerosol do stosowania w jamie ustnej 1 dozownik (150 dawek)

Nicorette Spray 1mg/ dawkę, aerosol do stosowania w jamie ustnej 1 dozownik (150 dawek)

… godzin. Etap 2: tygodnie 7-9 Należy rozpocząć zmniejszanie liczby dawek w ciągu doby. Przed końcem 9 tygodnia pacjent powinien stosować POŁOWĘ średniej liczby dawek stosowanych w etapie 1. Etap 3: tygodnie 10-12 Należy nadal zmniejszać liczbę dawek stosowanych w ciągu doby, tak by w 12 tygodniu nie stosować więcej niż 4 dawki na dobę. Kiedy liczba dawek w ciągu doby zostanie zmniejszona …

Dostępność sprawdź w sklepie →

49,50

Przejdź do sklepu ▸ ElixirZdrowia.pl

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Nicorette Spray, 1mg/dawkę, aerozol

Nicorette Spray, 1mg/dawkę, aerozol

Wskazaniami do stosowania Nicorette Spray są leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Smak miętowy.

✓  Dostępny od ręki

50,20

Przejdź do sklepu ▸ Świat leku

ALLECCO.PL

★★★★★
7702 opinie

Nicorette Spray 1mg/dawkę (smak miętowy) 150 dawek

Nicorette Spray 1mg/dawkę (smak miętowy) 150 dawek

… druga dawkę. Jeśli konieczne są 2 dawki, następnym razem można zastosować od razu 2 kolejne dawki. Dla większości osób palących oznacza to 1-2 dawki co 30 min. do ok. 1 godz. Na przykład, jeżeli średnia liczba papierosów wypalanych w ciągu doby wynosi 15, należy stosować 1-2 dawki co najmniej 15 razy na dobę. Po 6 tygodniach należy rozpocząć zmniejszanie liczby dawek w ciągu …

Dostępność sprawdź w sklepie →

53,25

Przejdź do sklepu ▸ ALLECCO.PL

wapteka.pl

★★★★★
3775 opinii

Nicorette Spray 1mg/daw 1opakowanie po 150 dawek

Nicorette Spray 1mg/daw 1opakowanie po 150 dawek

Dostępność sprawdź w sklepie →

43,60

Przejdź do sklepu ▸ wapteka.pl

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
23911 opinii

Nicorette Spray aerozol do ust 1 opakowanie

Nicorette Spray aerozol do ust 1 opakowanie

Nicorette Spray to aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór. Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny.

✓  Dostępny od ręki

39,39

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa Gemini

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
1674 opinie

NICORETTE SPRAY - 13,2ml (150 dawek)

NICORETTE SPRAY - 13,2ml (150 dawek)

… od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego. Skład: Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny w 0,07 ml roztworu. 1 ml roztworu zawiera …

✓  Dostępny od ręki

43,49

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa OLMED

Efarm24

★★★★★
289 opinii

Nicorette Spray 1mg/dawkę 13,2ml

Nicorette Spray 1mg/dawkę 13,2ml

Nicrette Spray gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach Nicrette Spray gasi głódnikotynowy już po 60 sekundachAerozol do stosowania wjamie ustnej.Pomaga rzucić palenie. Stosować 1-2 dawki w razie potrzeby, aby opanować głód nokotynowy. Opakowanie zawiera 150dawek.

Dostępność sprawdź w sklepie →

45,90

Przejdź do sklepu ▸ Efarm24

aptekagalen.pl

brak opinii

NICORETTE spray 1mg 150 dawek

NICORETTE spray 1mg 150 dawek

innowacyjny spray, błyskawicznie wchłania się w jamie ustnej

✓  Dostępny od ręki

49,28

Przejdź do sklepu ▸ aptekagalen.pl

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15393 opinie

NICORETTE spray 150 dawek

NICORETTE spray 150 dawek

Dostępność sprawdź w sklepie →

49,99

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

APTEKAWAW.PL

285 opinii

NICORETTE SPRAY 1 MG/DAW. 1 OP. 150 dawek

NICORETTE SPRAY 1 MG/DAW. 1 OP. 150 dawek

Wskazaniami do stosowania Nicorette Spray są: leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie...

✓  Dostępny od ręki

55,90

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Informacje o produkcie

ProducentMCNEIL AB
Postaćaerozol

Wskazania: Lek Nicorette Spray jest stosowany, aby pomoc rzucić palenie osobom, ktore chcą zerwać z nałogiem. Jest to rodzaj leczenia zwany nikotynową terapią zastępczą (NTZ). Działanie: Nicorette Spray łagodzi objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia, w tym głod nikotynowy.

Gdy nagle zaprzestanie się dostarczać do organizmu nikotyny z tytoniu, rozwijają się rożne rodzaje nieprzyjemnych odczuć zwanych objawami odstawiennymi. Dzięki stosowaniu leku Nicorette Spray można zapobiec wystąpieniu tych nieprzyjemnych odczuć lub zmniejszyć ich nasilenie oraz zmniejszyć pragnienie zapalenia papierosa.

Jest tak dlatego, że kontynuuje się dostarczanie niewielkiej ilości nikotyny do organizmu przez krotki czas. Lek Nicorette Spray nie zawiera substancji smolistych, tlenku węgla i innych toksyn występujących w dymie tytoniowym.

Aby zwiększyć szanse na udany wynik proby zaprzestania palenia, należy rownież korzystać z porad i wsparcia psychoterapeutycznego. Sposob użycia: Lek ten należy zawsze stosować zgodnie z opisem zawartym w ulotce dla pacjenta.

W razie wątpliwości należy zwrocić się do lekarza lub farmaceuty. Osoby w wieku poniżej 18 lat nie powinny stosować leku Nicorette Spray. Podczas stosowania leku Nicorette Spray należy całkowicie zaprzestać palenia.

Poniżej podano zalecany w kolejnych etapach schemat stosowania leku Nicorette Spray. Etap 1: tygodnie 1-6 Zamiast sięgać po papierosa lub jeśli pojawi się głod nikotynowy, należy zastosować 1 lub 2 dawki.

Najpierw zastosować jedną dawkę, a następnie, jeśli głod nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, drugą dawkę. Jeśli konieczne są dwie dawki, następnym razem można zastosować od razu 2 kolejne dawki.

Dla większości osob palących oznacza to 1 lub 2 dawki co 30 minut do 1 godziny. Na przykład, jeśli średnia liczba papierosow wypalanych w ciągu doby wynosi 15, należy stosować 1-2 dawki co najmniej 15 razy na dobę.

Nie stosować więcej niż 2 dawki jednocześnie lub 4 dawki na godzinę przez 16 godzin. Maksymalna dawka dobowa to 64 dawki w ciągu 16 godzin. Etap 2: tygodnie 7-9 Należy rozpocząć zmniejszanie liczby dawek w ciągu doby.

Przed końcem 9 tygodnia pacjent powinien stosować POŁOWĘ średniej liczby dawek stosowanych w etapie 1. Etap 3: tygodnie 10-12 Należy nadal zmniejszać liczbę dawek stosowanych w ciągu doby, tak by w 12 tygodniu nie stosować więcej niż 4 dawki na dobę.

Kiedy liczba dawek w ciągu doby zostanie zmniejszona do 2-4, należy zaprzestać stosowania leku Nicorette Spray. Po zakończeniu leczenia nadal może występować chęć zapalenia papierosa. Nie należy wyrzucać pozostałego leku, ponieważ głod nikotynowy może pojawić się nagle.

Jeśli pojawi się głod nikotynowy, należy zastosować jedną dawkę lub dwie, jeśli jedna nie spowoduje poprawy w ciągu kilku minut. Zazwyczaj należy stosować lek Nicorette Spray przez 3 miesiące, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy.

Jeśli pacjent musi stosować lek Nicorette Spray przez okres dłuższy niż 6 miesięcy, należy skonsultować się z lekarzem. Skład: Substancją czynną jest nikotyna. Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny.

Pozostałe składniki to: glikol propylenowy, etanol bezwodny, trometanol, poloksamer 407, glicerol, sodu wodorowęglan, lewomentol, aromat miętowy, aromat chłodzący, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny (10%) (do ustalenia pH 9) i woda oczyszczona.

Opakowanie: Nicorette Spray składa się z butelki z tworzywa sztucznego, zawierającej roztwor w dozowniku z mechaniczną pompką dozującą. Dozownik jest wyposażony w zabezpieczenie przed dziećmi.

Każda butelka zawiera 13,2 ml roztworu odpowiadającego 150 dawkom.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.