Moje konto  ▾

Nie udało się znaleźć dokładnie tego, czego szukasz

Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania tylko częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (medycyna niekonwencjonalna femiflavon 550 mg x 30 tabl) we wszystkich kategoriach.

medycyna niekonwencjonalna femiflavon 550 mg x 30 tabl

strona 1 z 7

Vitaminum C Colfarm tabl.powl. 0,2 g 30 tabl.|escape_attr

Vitaminum C Colfarm tabl.powl. 0,2 g 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent ZAKŁADY FARM. COLFARM Postać tabletki

… C (kwas L-askorbinowy) przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz odpowiedniego pozyskiwania energii w procesach metabolicznych. Wspomaga ochronę składników komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym, a także przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu i utrzymania prawidłowej budowy oraz funkcji kości, zębów, chrząstek, dziąseł, skóry i naczyń … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 59%

od 1,38

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Cynk tabl. 0,01 g 30 tabl.|escape_attr

Cynk tabl. 0,01 g 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent WALMARK A.S. Postać tabletki

… codzienną dietę w cynk. Skład: glukonian cynku, sorbitol, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu. 1 tabletka zawiera 15 mg cynku. Działanie: Cynk to mikroelement, który znajduje się we wszystkich komórkach organizmu. Jest niezbędny do prawidłowego wzrostu i rozwoju komórek. Stymuluje układ odpornościowy do działania. Cynk korzystnie wpływa na stan skóry (wypryski skórne, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 39%

od 7,31

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Artresan 1 a day tabl. - 30 tabl.|escape_attr

Artresan 1 a day tabl. - 30 tabl.

w kategorii Leki na zapalenie stawów

Producent ASA SP.Z O.O. GŁUBCZYCE Postać tabletki

… tj. regenerację komórek chrząstki stawowej, syntezę kolagenu chrząstki stawowej oraz wchodzi w skład płynu maziowego – substancji poślizgowej w stawach. Glukozamina zawarta w Artresan 1 a day ma właściwości chondroprotekcyjne, wzmacnia stawy, zwiększa ich ruchomość. Artresan 1 a day przy regularnm coddziennym stosowaniu korzystnie wpływa na strukturę chrząstki stawowej – tkanka … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

od 30,18

Porównaj ceny
w 9 sklepach

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 forte x 30 tabl.|escape_attr

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 forte x 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent Queiser Pharma Postać tabletki

… mięśni. Działanie: Zapewnienie odpowiedniej ilości magnezu jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, redukcji zmęczenia i skutków stresu oraz prawidłowej kurczliwości mięśni. Ma to szczególne znaczenie przy intensywnej pracy umysłowej oraz przy wysiłku fizycznym. Magnez uczestniczy m.in. w przekazywaniu impulsów nerwowych, wytwarzaniu energii w organizmie i syntezie białek. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 38%

od 6,49

Porównaj ceny
w 9 sklepach

Acatar Zatoki 12 tabl.|escape_attr

Acatar Zatoki 12 tabl.

w kategorii Leki na katar

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… dwóm składnikom aktywnym, łagodzi objawy infekcji, dzięki czemu zatoki będą wolne od kataru na dłużej. Acatar Zatoki to lek który: udrażnia nos i zatoki, działa przeciwzapalnie oraz zmniejsza uczucie ucisku w okolicy zatok, przywraca swobodne oddychanie. Acatar Zatoki to lek złożony, stworzony z myślą o osobach mających gęsty katar zatokowy*. Zawiera dwie substancje czynne: … SZCZEGÓŁY →

od 9,98

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Biotebal tabl. 5 mg 30 tabl. (blistry)|escape_attr

Biotebal tabl. 5 mg 30 tabl. (blistry)

w kategorii Witaminy i minerały

Producent WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Postać tabletki

… zaburzenia przemiany tłuszczów. Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan. Kiedy nie stosować leku BIOTEBAL ? Jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na biotynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku BIOTEBAL. Stosowanie innych leków: Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

od 19,89

Porównaj ceny
w 10 sklepach

SOLPADEINE 12 tabletek musujących|escape_attr

SOLPADEINE 12 tabletek musujących

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… i przeziębieniu dzięki oddziaływaniu na centrum oddychania w mózgu. Kodeina koi kaszel, a także działa uspokajająco, a ponadto ma działanie uśmierzające ból. Wskazania dla zastosowania leku Solpadeine: Ostry i przewlekłe stany bólu, nerwobóle, bóle głowy, także bóle miesiączkowe, bóle kostne, stawowe i mięśniowe różnego pochodzenia, stany gorączkowe, przeziębienia i stany … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

od 8,39

Porównaj ceny
w 10 sklepach

SOLPADEINE 12 tabletek|escape_attr

SOLPADEINE 12 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Kofeina zwiększa efektywność działania przeciwbólowego ze względu na wywieranie efektu stymulującego na centralny układ nerwowy, które może zmniejszyć złe samopoczucie często związane z bólem. Kodeina wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwkaszlowe. Początek działania leku wynosi od 30-60 minut po zażyciu a całkowity … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

od 6,98

Porównaj ceny
w 9 sklepach

Urofuraginum 50 mg x 30 tabl|escape_attr

Urofuraginum 50 mg x 30 tabl

w kategorii Leki na zapalenie pęcherza

Producent ADAMED Postać tabletki

… posiada uroFuraginum. Furagina, zawarta w preparacie uroFuraginum działa bakteriostatycznie na szerokie spektrum drobnoustrojów, obejmujące część bakterii Gram-dodatnich i wiele szczepów Gram-ujemnych.Działa bezpośrednio na przyczynę infekcji, dlatego leczy zakażenie dolnych dróg moczowych, a nie tylko wspomaga terapię.Lek Furaginum do niedawna był dostępny wyłącznie na receptę. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 62%

od 8,19

Porównaj ceny
w 8 sklepach

FUROXIN 30 tabletek|escape_attr

FUROXIN 30 tabletek

w kategorii Leki na zapalenie pęcherza

Producent LEK-AM Postać tabletki

… - wodny z owoców żurawiny (Vaccinum macrocarpon), zawierający nie mniej niż 10% proantocyjanów (PACs), suchy ekstrakt etanolowo-wodny z liści pokrzywy (Urtica dioica), celuloza - nośnik, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja poślizgowa i przeciwzbrylająca, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, hydroxypropylometyloceluloza - substancja … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

od 12,05

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Rhinafen tabl.powl. 0,2g+0,03g 10tabl.(bli|escape_attr

Rhinafen tabl.powl. 0,2g+0,03g 10tabl.(bli

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent POLFA ŁÓDŹ S.A. Postać tabletki

… górnych dróg oddechowych. Środek zalecany w niedrożności nosa i zatok, w bólach stawowo-mięśnowych i gorączce.Skład:1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg.Działanie:Rhinafen, to nowoczesne połączenie dwóch składników: niesteroidowego leku przeciwzapalnego jakim jest ibuprofen oraz pseudoefedryny. Synergizm działania tych substancji wpływa na przyniesienie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 60%

od 3,86

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Bisacodyl (VP), 5 mg, tabl.dojelitowe, 30 szt|escape_attr

Bisacodyl (VP), 5 mg, tabl.dojelitowe, 30 szt

w kategorii Leki na biegunkę

Producent icn polfa rzeszów s.a. Postać tabletki

… jelita grubego. Zwiększa także wydzielanie wody i elektrolitów w okrężnicy, co powoduje rozluźnienie mas kałowych i ułatwia wypróżnienie. Niekiedy mogą wystąpić bóle brzucha i skurcz jelit. Długotrwałe stosowanie leku może spowodować biegunkę z utratą wody i elektrolitów, głównie potasu. W rzadkich przypadkach może rozwinąć się atonia okrężnicy. Lek stosuje się ostrożnie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

od 14,79

Porównaj ceny
w 10 sklepach

Ginkoprim 40 mg x 60 tabl|escape_attr

Ginkoprim 40 mg x 60 tabl

w kategorii Leki na krążenie

Producent WALMARK Postać tabletki

… biloba oraz istotnego dla ludzkiego organizmu magnezu. Wyciąg z Ginkgo biloba wspiera krążenie obwodowe, wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze, słabnące wraz z wiekiem. Wyciąg ten pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego poprzez utrzymanie zdolności skupienia i tzw. pamięci krótkotrwałej oraz w sytuacjach stresowych. Magnez jest jednym z najistotniejszych pierwiastków odpowiedzialnych … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 49%

od 12,89

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Diosminex MAX 30tbl|escape_attr

Diosminex MAX 30tbl

w kategorii Leki na żylaki

Producent Lek-Am Postać tabletki

… krążenia żylnego i limfatycznego: - uczucie ciężkości nóg - ból nóg - nocne kurcze łydek Leczenie objawowe w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu. Diosminex wspiera aż 9 kluczowych obszarów układu krwionośnego nóg. Już po 4 tygodniach terapii możesz poczuć różnicę. Potwierdza to badanie.* *Staszkiewicz W, Raciborski W, Słowiński P, Dąbek P. Zmiana … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 5 zł

od 25,90

Porównaj ceny
w 3 sklepach

UROintima FuragiActive - tabletki, 30 sztuk /*Darmowa dostawa od 250 zł!*|escape_attr

UROintima FuragiActive - tabletki, 30 sztuk /*Darmowa dostawa od 250 zł!*

w kategorii Leki na biegunkę

Producent OŚRODEK INFORMACJI NAUKOWEJ OINPHARMA SP. Postać tabletki

… Lek dostępny bez recepty, zawierający substancję czynną – furaginę, która działa bakteriostatycznie na szerokie spektrum drobnoustrojów, obejmujące część bakterii Gram-dodatnich i wiele gatunków Gram-ujemnych (w tym E. Coli ), wywołujących zakażenia dróg moczowych. UROIntima Furagi Active Skuteczność Furagina działa w drogach moczowych na komórki bakteryjne w sposób złożony … SZCZEGÓŁY →

od 9,99

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Melatonina 5 mg x 30 tabl|escape_attr

Melatonina 5 mg x 30 tabl

w kategorii Leki nasenne

Producent LEK-AM Postać tabletki

… pracą zmianową,zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania u pacjentów niewidomych.Kiedy nie stosować leku Melatonina LEK-AMjeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na melatoninę lub którykolwiek z pozostałych składników leku Melatonina LEK-AM,po spożyciu alkoholu,w okresie ciąży lub laktacji.Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując lek Melatonina LEK-AM:Przed rozpoczęciem stosowania … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

od 19,29

Porównaj ceny
w 8 sklepach

Aspirin C 400mg+240mg 10 tabl.|escape_attr

Aspirin C 400mg+240mg 10 tabl.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… - jeśli pacjentka karmi piersią, - jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne lub inne substancje alergizujące, - jeśli pacjent stosuje jednocześnie leki przeciwzakrzepowe, np. pochodne kumaryny, heparyny, - jeśli u pacjenta występuje zaburzona czynność wątroby lub nerek, - jeśli u pacjenta występowała w przeszłości choroba … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 45%

od 11,49

Porównaj ceny
w 8 sklepach

Acard 150mg x 30 tabletek|escape_attr

Acard 150mg x 30 tabletek

w kategorii Pozostałe leki chorób serca i układu krążenia

Producent POLFA WARSZAWA Postać tabletki SZCZEGÓŁY →

od 7,84

Porównaj ceny
w 3 sklepach

Flavamed 30 mg x 20 tbl|escape_attr

Flavamed 30 mg x 20 tbl

w kategorii Leki na kaszel

Producent BERLIN-CHEMIE Postać tabletki

… oskrzeli o różnej etiologii, mukowiscydoza, rozedma płuc, astma oskrzelowa, zapalenie krtani, zapalenie zatok obocznych nosa, okres przed- i pooperacyjny, zwłaszcza u osób w podeszłym wieku, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym).Właściwości: Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

od 9,49

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Castagnus 30 tabl.|escape_attr

Castagnus 30 tabl.

w kategorii Pozostałe środki antykoncepcyjne

Producent HERBAPOL Wrocław Postać tabletki

… stearas) ad 200 mg Działanie:Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego. Wskazania:Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

od 14,28

Porównaj ceny
w 8 sklepach