Manu

LASER KRZYŻOWY CUBIX STANLEY

Cechy produktu

  • Producent STANLEY - Narzędzia ręczne 

Opis

PROSTA OBSŁUGA Jeden przełącznik do włączania i przełączania trybów. SAMOPOZIOMOWANIE Podświetlany wskaźnik brak poziomu. TRYB RĘCZNY Do wyznaczania linii ukośnych, schodów, okapów, okien dachowych Cubix™ jest laserem krzyżowym dzięki któremu można łatwo i szybko odmienić wygląd wnętrza, nadać nowy charakter meblom i różnego rodzaju dekoracjom.

Cubix™ można stosować np.: przy malowaniu ścian i dekoracji ściennych, tapetowaniu, wieszaniu obrazów oraz draperii, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też instalacji oświetlenia w domu. Kompaktowa, sześcienna konstrukcja Cubix™ umożliwia łatwe użytkowanie niemal w każdym miejscu.

Do tego, obsługa narzędzia jest bardzo prosta, gdyż wykonywana przy użyciu tylko jednego przełącznika włączającego i zmieniającego tryby pracy. Poziomica emituje samopoziomującą krzyżową wiązkę lasera (linie poziome i pionowe) na ścianie, w odległości do 8 metrów.

Brak poziomu jest sygnalizowany podświetlanym wskaźnikiem. Dokładność poziomowania w każdej pozycji zapewnia uchwyt Quicklink™, który służy do mocowania poziomicy laserowej Cubix™ na ramie drzwi, parapecie lub stopniu drabiny.

Miękkie szczęki zacisku trzymają pewnie i bez brudzenia oraz pozwalają wyświetlać krzyżową wiązkę lasera tam gdzie jest potrzebna. Zmiana trybu pracy na ręczny blokuje wahadło i umożliwia użytkowanie Cubix™ w położeniu na boku lub na plecach, tak aby wyznaczać linie ukośne, tyczyć schody, okapy czy okna dachowe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie