Menu

Mieszarka GRAPHITE 58G785

Cechy produktu

  • Producent GRAPHITE 

Opis

"*SHORTDESC* informacje techniczne: wymiar brutto (szer. X wys. X dł.): 29,50 x 21,00 x 42,00 cm Waga: 7.83 kg producent: GRAPHITE PKWiU: 28.24.11.0 Moc: 1400 W Napięcie zasilania: 230V~50Hz liczba wrzecion: 1 szt liczba biegów: 2 szt typ uchwytu wiertarskiego: gwint M14 *LONGDESC* Mieszarka elektryczna GRAPHITE z silnikiem o mocy 1400 W, asygnowana do mieszania masy gipsowej, zapraw klejowych lub farb.

Mieszarka dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz skutecznemu systemowi odprowadzania ciepła przypasowana jest do pracy ciągłej przy pracach wykończeniowych na średnich placach budowy. Mieszarka posiada możliwość regulacji szybkości obrotowej wrzeciona.

Na pierwszym biegu silnik urządzenia może wygenerować do 500, a na drugim do 800 obrotów wrzeciona na minutę. Optymalnie wyprofilowana rękojeść urządzenia umożliwia wygodną i bezpieczną pracę przez długi czas.

też dla bezpieczeństwa mieszarka została wyposażona w blokadę, zapobiegającą przypadkowe włączenie. W pakiecie z mieszarką znajdują się dwa mieszadła, jeden trzpień i dwa klucze. Zgodność z europejskimi standardami zagwarantuje dokument CE.

*PACKINFO* *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.